اخبار کوتاه

مدیر کل زندانهای قم ،این دو ساعت جزء بهترین ساعات کاری من بود

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان قم، جلسه گفتمان مدیرکل زندان های استان قم با حضورکارکنان وروئسای ستادی وتوابع در محلّ مجتمع فرهنگی زندان قم برگزار گردید. ، حجت الاسلام تهامی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جلسات گفتمان خواستار پیگیری مطالبات مطرح شده همکاران در جلسه گفتمان گردید. ایشان ضمن بیان این نکته که خدمات انجام شده در طول
۳ سال اخیر منجر به کسب ۶۷ مورد تقدیرنامه از نهادها و سازمان های مرتبط از قبیل استانداری، دادگستری، سازمان تبلیغات و… شده است و این امر صرفاً با تلاش و پیگیری مجدّانه کلیه همکاران در بخش های مختلف زندان محقق شده است.

          در ادامه جلسه، ایشان به مباحث مطرح شده توسط کارکنان پاسخ دادند. در پایان نامبرده ضمن تشکر از حضور و مشارکت فعال کارکنان در جلسه گفتمان با ذکر این نکته که این دو ساعت حضور در جمع کارکنان جزء بهترین ساعات کاری من بود، یادآور شدند که موفقیت های به دست آمده در طول سالیان اخیر با وجود شرایط خاص و محدودیت های اعتباری تخصیص داده شده به دستگاه های اجرایی با تلاش شما همکاران حاصل گردیده و ابراز امیدواری نمودند با همّت مضاعف در همه حوزه ها شاهد بهبود وضعیت در آینده شویم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*