مدیر کل زندان های خراسان جنوبی شبانه از بازداشتگاه عمومی بیرجند بازدید کرد

image_pdfimage_print

مدیر کل زندان های استان با حضور شبانه در بازداشتگاه عمومی بیرجند با زندانیان به گفتگو نشست .

علی هاشمی با حضور در خوابگاه زندانیان از نزدیک با زندانیان ملاقات کرد.

وی خطاب به زندانیان از نماز به عنوان خالصانه ترین ارتباط انسان با خداوند نام برد و افزود :۲۵ نفر روحانی وظیفه اقامه نماز جماعت را در زندان های استان بر عهده دارند لذا با حضور در نماز جماعت ارتباط خود با خداوند تبارک و تعالی را مستحکم کنید چرا که راه سعادت انسان در نماز نهفته است.

مدیر کل زندان های استان گفت :سواد آموزی نقش بسیار مهم در زندگی اجتماعی انسان دارد و اداره کل زندان های استان زمینه تحصیل را برای زندانیان بازمانده از تحصیل از نهضت تا دانشگاه فراهم کرده است تا زندانیان بتوانند در مدارس زندان که سواد آموزی در آن کاملا رایگان است ادامه تحصیل دهند لذا توصیه میکنم از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

هاشمی خطاب به زندانیان از ورزش به عنوان مهمترین مولفه در ارتقاء سطح سلامت انسان نامبرد و افزود:امکانات و فضاهای بسیار خوب ورزشی در زندان های استان فراهم شده است لذا از این امکانات استفاده کنید .

وی اشتغال را به عنوان اهرم مهمی در زندگی خواند و افزود : بیکاری یکی از مهمترین دلایل ارتکاب جرم است لذا اداره کل زندان های استان با ایجاد کارگاههای اشتغال درون زندان ها زمینه حرفه آموزی در زمینه مورد علاقه زندانیان را فراهم کرده است تا زندانیان بتوانند در هر زمینه ای که مورد علاقه آنهاست و بازار کار خوبی نیز دارد مهارت بیاموزند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*