اخبار کوتاه

مدیر کل زندان های همدان :امنیت پایدار مهمترین رکن زندانبانی است

image_pdfimage_print

پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان بر امنیت پایدار به عنوان مهم ترین رکن زندانبانی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، جلسه شورای اداری و برنامه ریزی با حضور پژمان پروین  مدیر کل  ،مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان در سالن کنفرانس اداره کل  برگزار شد.

مدیر کل زندان های همدان در ابتدای سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات کارکنان ،وضعیت زندان های استان را به صورت نسبی مطلوب توصیف کرد و خواستار پویایی ، پیشرفت و اهتمام بیشتر در انجام وظایف محوله شد.

مدیر کل زندان های همدان در ادامه افزود : لازمه رسیدن به موفقیت و پیشرفت داشتن برنامه است  و انسان برای اینکه به کمال برسد باید تلاش کند .

مدیر کل زندان های همدان در ادامه همچنین به نقش مهم برنامه ریزی، همدلی و کار گروهی تاکید کردو افزود : اگر خود را باور داشته باشیم و در راستای یک برنامه مشخص با اهداف معین حرکت کنیم بدون تردید حتی در سخت ترین شرایط نیز موفق خواهیم بود.

پروین مدیر کل زندان های همدان خاطر نشان کرد : برنامه ریزی و تلاش مضاعف  در رسیدن به اهداف سازمان بسیار مهم است .

وی خطاب به مسوولان و روسای زندانهای تابعه گفت : زندانبانی کار سخت و دشواری است و در این خصوص بایستی تلاش نمایید و کارکنان  را به همدلی و همراهی در اجرای سیاست های سازمانی و پرهیز از مسائل حاشیه ای توصیه کرد.

 

مدیر کل زندان های همدان در بخش دیگری از سخنان خود  سرکشی روسای زندان ها از بندها ،عرض حضوری با زندانیان و رسیدگی به مشکلات آنان را مورد تاکید قرار داد .

در ادامه تقویت مددکاری ،بربرگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی در داخل بندها ویژه مددجویان ،نظارت بر فروشگاه ها ،تخلیه روانی بندها ،تهیه برنامه غذایی ویژه نوروزو برگزاری نشست تخصصی با مددکاران ،فرهنگی ،اجرای احکام ،فناوری اطلاعات ،بهداشت و درمان ،یگان حفاظت و اشتغال از دیگر موارد مطرح شده در شورای اداری وبرنامه ریزی زندان های استان بود که از سوی مدیر کل زندان های همدان  تاکید ومقرر شد روسا و مسئولان ستادی   موارد را تا حصول نتیجه لازم دنبال کند.

 

در این جلسه ،مدیر کل زندان های همدان ضمن شنیدن صحبت های  روسای زندان ها و مسئولان ستادی در روند عملکرد هر یک از واحد ها و زندان های تابعه قرار گرفت و رهنمودها و دستور لازم را در خصوص مسائل و پیشنهاد های مطرح شده ارائه کرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*