اخبار کوتاه

مدیر کل و کارکنان زندانهای خراسان جنوبی همراه با مردم ولایتمدار بیرجند و آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خرسان جنوبی علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان و کارکنان زندان مرکزی بیرجند ، کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه عمومی بیرجند به همراه مردم ولایتمدار شهرستان بیرجند و حجت الاسلام رئیسی رئیس قوه قضائیه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند .

رئیس قوه قضائیه گفت: روز قدس نشان از ایستادگی و مقاومت مردم مسلمان در برابر استکبار جهانی است.

آیت الله سید‌ابراهیم رئیسی صبح امروز دربدو ورود به خراسان جنوبی و در فرودگاه بیرجند اظهار داشت: امروز روز قدس است که نشان از ایستادگی و مقاومت مردم مسلمان در برابر استکبار جهانی دارد.

وی افزود: حضور ما در خراسان جنوبی برای بودن در کنار مردم پر تلاش، مخلص، صبور و ولایت مدار این استان برای فریاد علیه مستکبران و همدلی، همراهی و هم نوایی با مردم مظلوم فلسطین و منطقه است.

رئیسی با بیان اینکه حضور در بین مردم برای مسئولان مغتنم است تصریح کرد: در کنار این برنامه ها رسیدگی به وضعیت قضایی استان انجام می شود که در این راستا از یک هفته گذشته تیمی ۱۰ نفره برای بررسی وضعیت استان به خراسان جنوبی اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: در جلسات امروز نیز در جمع قضات، مسئولان قضایی و در شورای اداری استان آنچه دوستان بررسی کردند را در این جلسات بررسی خواهیم کرد و تلاش خواهیم کرد گره های استان رفع شود.

رئیس قوه قضائیه کشور یادآور شد: تاکنون به برکت انقلاب اسلامی، اقدامات بزرگی در استان انجام شده است اما باز هم کار برای انجام در استان زیاد است و امید است با کمک همه مسئولان به وظایف خود عمل کنیم.

مدیر کل زندانهای استان در حاشیه راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس گفت: شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی با نثار خون خود نهال انقلاب را اکنون به درختی تنومند تبدیل کردند و وظیفه ماست که همیشه در صحنه باشیم و از این انقلاب که نتیجه خون هزاران شهید گلگون کفن است پاسداری کنیم .

وی افزود : روز جهانی قدس همانطور که امام (ره) فرمودند « روز قدس ،روز حیات مجدد اسلام است » .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*