مراسم پایان دوره شهید باهنر فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی با حضور سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار شد

image_pdfimage_print

به گزارش مرکز اطلاع رسانی یگان حفاظت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، مراسم پایان دوره و جشن سردوشی “(دوره) شهید باهنر” فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی یگان حفاظت سازمان زندانها ، با حضور سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان برگزار گردید.

برپایه این خبر؛ در روزهای آغازین سال ۹۸، دویست و شصت و چهارمین مراسم پایان دوره آموزشی کارکنان وظیفه سازمان زندانها با ارائه گزارش تشریفات برای فرمانده یگان حفاظت سازمان و ادای احترام ایشان به مقام والای شهدای گرانقدر آغاز گردید.

این مراسم با قرائت نوای روح بخش کلام الله مجید و ارائه گزارش تفصیلی اقدامات آموزشی توسط معاون آموزش آن مرکز و ادای سوگند توسط سردوشی بگیران حاضر در میدان ادامه یافت.

در ادامه با نصب درجه سردوشی نماینده فراگیران حاضر در میدان توسط فرمانده یگان حفاظت سازمان، واحد های نمونه با اجرای حرکات منظم و منسجم گروهی و قرائت سرود حماسی در مدح مولای متقیان حضرت علی (ع) و اجرای رژه از مقابل قرآن کریم و جایگاه صلابت، اقتدار و ایستادگی خود را به نمایش گذاشتند.

سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها سخنان خود را با تبریک ولادت با سعادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، میلاد فرخنده حضرت ابالفضل العباس (ع) و ولادت مسعود امام سجاد (ع) و عرض سلام و تحیت محضر امام زمان (عج) و نثار درود به روح پاک حضرت و ملکوتی امام راحل (ره) و شهداء والامقام مسیر الهی و همچنین آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) آغاز نموده و ضمن قدردانی از اجرای پرشور و زیبای این مراسم توسط کارکنان وظیفه حاضر در میدان گفت: بازدید های جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان و هیئت بازرسی ستادکل نیروهای مسلح از اماکن یگانهای حفاظت زندانها و آسایشگاه کارکنان وظیفه در بازدید های استانی، نشانگر دلسوزی و اهتمام آنان بمنظور تسهیل در انجام خدمت سربازی و دوری آنان از چالش ها و آسیب های خدمتی است.

ایشان افزودند: شماره تلفن مسئولین ادارات کل استانی، زندانها، یگان حفاظت سازمان و همچنین سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در آسایشگاه کارکنان وظیفه زندانها نصب شده و سربازان عزیز می توانند در صورت داشتن درخواست و یا بروز مشکل با این شماره ها تماس گرفته و امورات خود را پیگیری نمایند.

سردار فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین معضلات و چالش های پیش روی کارکنان وظیفه حضور بستگان زندانیان در اماکن قضایی و درمانی به هنگام اعزام ها می باشد که سعی می نمایند با فریب سربازان و برانگیختن احساسات آنان زندانیان را فراری دهند که لازمه مصون ماندن آنان از این خطرات حفظ هوشیاری و اجرای دقیق دستورات سلسله مراتب فرماندهی می باشد.

ایشان بیان داشت: مدت اضافه خدمت سربازان غایب در صورت عدم ارتکاب تخلف، جرم، غیبت، فرار و… پس از ۲۱ ماه خدمت و ارسال رضایت خدمتی فرماندهان، حداکثر تا شش ماه برابر اختیارات واگذار شده به این فرماندهی بخشیده خواهد شد.

سردار ایزدخواه در پایان با اشاره به اینکه برای رسیدن انقلاب اسلامی ایران به بلوغ چهل سالگی و حفظ آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، قطره قطره ی خون بسیاری از فرماندهان، مسئولین، دانشمندان، پیر و جوان و مرد و زن کشور عزیزمان به زمین ریخته شده است گفت: امروز بر ما لازم و واجب از که با پایبندی و عمل به آیات قرآن و احکام اسلامی و اجرای فرامین ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب قدردان این رشادت ها و از جان گذشتگی ها و شکر گذار نعمت امنیت پایدار ایران اسلامی باشیم.

ایشان در پایان از فرماندهان، مدعوین و کارکنان وظیفه حاضر در میدان بمنظور اجرای دقیق کارازل و نظم وانضباط جمعی تشکر و قدردانی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*