مراسم پایان دوره ۲۴۹ فراگیران آموزشی مرکز آموزش سازمان زندانها با حضور فرج اله افشار دادستان نظامی استان البرز برگزار شد.

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها ، مراسم پایان دوره و جشن سردوشی فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها با حضور فرج اله افشار دادستان نظامی استان البرز برگزار گردید.

در این مراسم یگانهای رژه رونده با قرائت سرودهایی حماسی توان عملیاتی و نظم خود را به دادستان نظامی استان البرز و سایر فرماندهان مستقر در جایگاه نشان دادند.

در ادامه واحد های نمونه و رزمی با اجرای حرکات رزمی و دفاع شخصی و نیز باز و بست سلاح با چشمان بسته به نمایش یادگیری های آموزشی خود پرداختند.

سپس تعدادی از کارکنان و فرماندهان آموزشی ساعی و پرتلاش آن مرکز لوح تقدیر خود را از فرج اله افشار دریافت نمودند.

دادستان نظامی استان البرز سخنان خود را با قدردانی و تشکر از نظم و انضباط نیروهای مستقر در میدان و فرماندهان آموزشی مرکز آموزش آغاز نموده و گفت: امید است انشاءالله شما جوانان خوب و عزیز که این آموزش ها را به خوبی فرا گرفته اید در خدمت رسانی به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشید.

فرج اله افشار بیان داشت: با توجه به وظیفه سنگین شما عزیزان در انجام امور زندانها دغدغه ما این است که خدای نکرده مورد آسیب قرار نگیرید.

ایشان افزودند: سربازان بمنظور جلوگیری از وقوع آسیب ها می بایست “نه” گفتن به درخواست های نامتعارف و نامعقول مجرمین را یاد گرفته و در صورت دریافت چنین پیشنهاداتی سریعاً فرماندهان و مسئولین خود را مطلع نمایند.

دادستان نظامی استان البرز خاطر نشان کرد: مجرمین قصد دارند با برانگیختن حس ترحم سربازان آنان را مجاب به انجام اهداف خود نمایند که در صورت شکست به آنان پیشنهاد رشوه نیز می دهند که سربازان می بایست در این خصوص آگاهانه رفتار نموده و از انجام درخواست های آنان خودداری نمایند.

در پایان فرج اله افشار از جناب آقای دکتر جهانگیر رئیس محترم سازمان زندانها و مجموعه یگان حفاظت که در راستای رفاه حال فراگیران و اقدامات جدید بعمل آمده تقدیر و تشکر نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*