اخبار کوتاه

مشاور رئیس سازمان زندانهای کشور : حیات و آرامش جامعه در گرو تامین امنیت آن است

image_pdfimage_print

مشاور رئیس سازمان زندانهای کشور :
حیات و آرامش جامعه در گرو تامین امنیت آن است
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مرکزی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندانهای کشور در جمع روسای ستادی و مسئولین زندانهای استان حضور یافت .
طی نشست مشترک مشاور رئیس سازمان و مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندانهای کشور و هیئت همراه با مدیر کل ، روسای ستادی و مسئولین اداره کل زندانهای استان مرکزی وضعیت موجود واقدامات این اداره کل تشریح گردید .
در ابتدای این نشست مدیر کل زندانهای استان مرکزی به تشریح وضعیت گذشته زندانهای استان و اقدامات انجام شده طی ۳ سال گذشته در سطح زندانهای استان پرداخت .
در ادامه مشاور رئیس سازمان زندانهای کشور با اشاره به نقش سازمان زندانها به عنوان بخش مهمی از تامین امنیت جامعه حیات و آرامش هر جامعه را مدیون سربازان عرصه تأمین امنیت آن جامعه دانست و از زحمات کارکنان زندانها به عنوان تلاشگران شغل پر صعوبت ، سخت و زیان آور برای روح و جسم این جهاد گران عرصه اصلاح و تربیت تقدیر نمود .
نوروزی با تشریح روند تکامل حیات آرامش اجتماع از ترکیب صحیحی اجزا تا تحقق کل مورد نظر حاکمیت ها افزود : تلاش و مدیریت درست همه اجزای یک جامعه در تحقق هدف اصلی یعنی استقرار امنیت پایدار و آرامش اثر گذار خواهد بود و اجرای اصولی برنامه های اصلاحی و تربیت توسط مجموعه زندانها میتواند در تحقق هدف اصلی سازمان زندانها درا ین خصوص موثر باشد .
مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندانهای کشور با اشاره به سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی با تشریح چشم انداز مثبت، اثر بخش و مهم این سفر در بلند مدت برای مجموعه قضایی استان گفت : باید تدابیر لازم در جهت استفاده بهینه از تمام ظرفیتهای ایجاد شده در این سفر برای دستگاه قضایی استان و اداره کل زندانها اندیشیده شده و برنامه ریزی اصولی و دقیق لازم در این راستا انجام پذیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*