اخبار کوتاه

معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از زندان طبس بازدید کرد

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی حجتی پور معاون سلامت ،اصلاح وتربیت و علی اکبری مدیرکل اقدامات حمایتی سازمان زندانهاو اقدامات تامینی و تربیتی کشور بهمراه هاشمی مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی از زندان فعلی و پروژه در حال احداث این شهرستان بازدید نمود.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت و مدیرکل اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور در بدو ورود به شهرستان طبس در فرودگاه مورد استقبال مدیرکل زندانهای استان ، معاون  سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه و رئیس اداره زندان طبس قرار گرفت. و سپس با حضور در آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) ، ضمن زیارت آن امامزاده لازم التعظیم ، به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ادای احترام کردند .

هاشمی مدیر کل زندانهای استان گفت:اولویت اول زندانهای استان  تکمیل پروژه زندان طبس است چرا که زندان فعلی در داخل شهر واقع گردیده است، به همین منظور در راستای اجرای قانون انتقال زندانها  به خارج از شهر ها ،عملیات عمرانی احداث زندان جدید از سال ۱۳۹۳ با هزینه کرد بالغ بر ۹۳ میلیارد ریال آغاز گردیده است و برای بهره برداری اولیه به ۴۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز مند است.

مهمانان ویژه از ستاد سازمان و هیات همراه با ورود به زندان طبس از یگان تشریفات زندان  بازدید ، سپس با حضور در پوسته  میانی زندان از نزدیک با برنامه های فرهنگی ، قرآنی ، آموزشی و اشتغال در مجموعه کارگاههای فنی وحرفه ای و فرهنگی آشنا شدند و در اثنای این بازدید با تعدادی از زندانیان نیز بصورت چهره به چهره دیدار وگفتگو کردند.

در ادامه ، حجتی پور معاون سلامت ،اصلاح وتربیت سازمان و هیئت همراه از پروژه در حال ساخت زندان جدید طبس بازدید نموده  و در جریان روند پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*