معاون سلامت اصلاح و تربیت سازمان زندان ها: نماز مهمترین رکن ایمان و توجه به معنویت عامل رستگاری انسان در عصر حاضر است

image_pdfimage_print

معاون سلامت اصلاح و تربیت سازمان زندان ها در مراسم افتتاح مصلی یگان حفاظت سازمان خطاب به سربازان گفت: آنچه که انسان امروز به آن نیاز مبرم دارد معنویت است که عامل نجات و رستگاری در عصر حاضر می باشد.

حجتی پور افزود: نماز مهمترین رکن ایمان است و کسی که با نماز مانوس باشد در برابر وسوسه های نفسانی و شیطانی مقام خواهدبود.

وی ادامه داد: شما جوانان با قلب های پاک با انس با نماز می توانید شخصیت ایمانی خود را بر اساس آموزه های قرآن بسازید تا در آینده انسان های موفقی باشید.

معاون سلامت اصلاح و تربیت سازمان زندان ها در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سازمان زندان ها توجه ویژه ای به فعالیت هاب فرهنگی بویژه در حوزه نماز و قرآن دارد و باید همه ما در پیشبرد این اهداف مشارکت داشته باشیم.

وی در پایان با تقدیر از فرماندهی یگان حفاظت سازمان گفت: سردار ایزدخواه با نگاه فرهنگی و تربیتی اقدامات بسیار زیادی در این حوزه برای مجموعه سربازان وظیفه و نیروهای کادر انجام داده است.

در ادامه مراسم که با حضور مدیران ستادی سازمان زندان ها برگزار می شد مراسم اعطای سردوشی به سربازان وظیفه که دوره آموزشی آنان به پایان رسیده بود نیز انجام شد.

در این مراسم علاوه بر افتتاح مصلی بزرگ یگان حفاظت که بنام سردار سرافراز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است، نمایشگاه بصیرت( محل نمایش کشفیات یگان حفاظت در سطح زندان های کشور)، سالن اسلحه شناسی و سلاح بادی، سالن آموزش زندانبانی و سالن آموزش احکام و نماز بطور رسمی افتتاح شد.

انتهای پیام./

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*