معاون قضایی، اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندان های کشور در بازدید از اندرزگاه نسوان زندان مرکزی شیراز: مددکاران، پرونده قضایی زندانیان در محاکم قضایی را مجدانه پیگیری کنند

image_pdfimage_print

سیروس شیخ پور معاون قضایی، اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندان های کشور با حضور دکتر کیانی از دادسرای انتظامی و قضات و مشاور رئیس سازمان زندان ها و اسحاق ابراهیمی مدیر کل زندان های فارس از بخش های مختلف زندان مرکزی و اندرزگاه نسوان زندان مرکزی شیراز بازدید و مشکلات قضایی زندانیان را از نزدیک بررسی کرد.
معاون قضایی سازمان زندان های کشور با کلیه زندانیان اندرزگاه نسوان شیراز گفتگو و مسائل و مشکلات قضایی آنان را بررسی کرد.
وی در این بازدید، پیگیری مجدانه مددکاران و حضور مستمر آنان در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان را مورد تأکید قرار داد و گفت: در تعامل با مجموعه قضایی از ظرفیت های قانونی و دستورالعمل های جدید در راستای کاهش جمعیت کیفری استفاده شود.
شیخ پور ادامه داد: انتقال زندانیان به محل سکونتشان و بررسی پرونده زندانیان تحت قرار مورد توجه مسؤولین اجرای احکام و مددکاران باشد.
معاون قضایی سازمان زندان های کشور در ادامه بازدید با زندانیان دارای فرزند زیر۲ سال گفتگو، مشکلات قضایی آنان را بررسی و دستور لازم صادر کرد.
در ادامه به زندانیان اندرزگاه نسوان که دارای فرزند زیر۲ سال بوده و در زندان با مادرانشان نگهداری می شوند بسته هایی اعطاء گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*