رئیس خزانه معین استان مازندران با مدیرکل زندان های استان دیدار کرد

معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان مازندران با مدیرکل زندان های استان دیدار کرد

image_pdfimage_print

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان مازندران، “عسگری علیخانزاده “معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان مازندران در رأس هیأتی از اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان با مدیرکل زندان های استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

“علی استادی” مدیرکل زندانهای استان مازندران ضمن خیر مقدم گویی، حفاظت و نگهداری زندانیان در محیطی امن، ارائه خدمات رفاهی و تسهیلات مناسب به آنان، فراهم آوردن زمینه اصلاح و هدایت مددجویان را از رسالت خطیر زندانها عنوان نمود.

وی افزود، نگاهی اصلاحی زندانها علاوه بر زندانیان، شامل همسران و فرزندان آنان نیز می شود و سالیانه چندین دوره آموزشی در زمینه های مختلف برای ارتقاء سطح آگاهی خانواده ها برگزار می شود.

مدیرکل زندانهای استان مازندران بیان کرد، این تفکر و نگرش تربیتی و تلاش برای بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه برگرفته از اندیشه های انساندوستانه کارکنان خدوم زندانهاست که در شرایط دشوار بهترین خدمات را برای افراد گرفتار در زندان ارائه می دهند .

“علیخانزاده “رئیس خرانه معین استان مازندران نیز از اقدامات و فعالیتها در زندانها قدردانی کرد و شغل زندانبانی را یکی از مشاغل سخت و دشوار دانست.

وی در ادامه افزود، اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان اهداف توسعه و تحول را منطبق بر شاخصهای دولت و اولویتهای سازمانی بشکل قانونمندی شتاب خواهد بخشید . /

رئیس خزانه معین استان مازندران با مدیرکل زندان های استان دیدار کرد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*