اخبار کوتاه

نخستین نشست شورای فرهنگی وتربیتی منطقه ۷ سازمان زندانهای کشور به میزبانی اداره کل زندانهای استان بوشهر

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، با حضور طباطبایی مهر رئیس شورای فرهنگی تربیتی  منطقه ۷سازمان زندانهای کشور ومدیر کل زندانهای استان بوشهر ومعاونین سلامت ، اصلاح تربیت و روسای ادارات فرهنگی وتربیتی استان های فارس، کهگیلویه وبویراحمد و خوزستان  به میزبانی استان بوشهر برگزار گردید .

پس از تلاوت کلام الله مجید طباطبایی مهر مدیر کل زندانهای استان بوشهر ضمن خیر مقدم در این نشست گفت: بررسی و بازنگری مسائل فرهنگی، آموزشی و تربیتی جامعه هدف و توسعه و گسترش برنامه های بخش فرهنگی درمجموعه زندان ها از مهمترین هدف های برگزاری این نشست است.

سید قاسم طباطبایی مهر در این نشست بیان کرد: در زمان حاضر دراستان های بوشهر، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و فارس زندانیان  در ۳۹ زندان نگهداری می شوند.

وی ادامه داد: تلاش می شود با تعامل و هم اندشی فعالیت های فرهنگی و تربیتی با نگاه توام با کرامت زندانی در راستای اصلاح، تربیت، بازپروری و بازسازگاری زندانیان سازماندهی و جامعه هدف به سلامت به آغوش خانواده ها و جامعه بازگردند.

در ادامه این نشست هر کدام از معاونین سلامت ، اصلاح وتربیت و روسای ادارات فرهنگی وتربیتی استان های شرکت کننده به بیان نقطه نظرات ودیدگاه های خود پیرامون موضوعات تخصصی شورای فرهنگی تربیتی بحث وبررسی نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*