اخبار کوتاه

نشست تخصصی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با فرماندهان یگان حفاظت

image_pdfimage_print

نشست تخصصی و راهبردی فرماندهان یگان حفاظت زندانهای خراسان شمالی به ریاست  مجتبی محمدی مدیر کل زندانها ی استان برگزار گردید .

در این جلسه محمدی مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با اشاره به نقش نیروهای یگان حفاظت در استقرار نظم و امنیت در زندانها  در سخنانی ، شناسایی زندانیان با سابقه، نظارت بر ورود و خروج ارباب رجوع، سرکشی مستمر فرماندهان یگان حفاظت از زندانها، آموزش های رزمی و دفاعی پرسنل یگان حفاظت، رسیدگی به در خواستهای سربازان وظیفه ، نظارت بر اعزام و بدرقه زندانیان به محاکم قضایی و مراکز درمانی ، سرکشی از بیمارستانها، را موردتاکید قرار داد.

مدیرکل زندان های استان در ادامه تصریح کرد: اجرای مانورهای ضد شورش با همکاری نیروی انتظامی در راستای آمادگی جهت مقابله با بحران های احتمالی و بررسی نقاط ضعف حفاظتی بسیار کارآمد و موثر است.

محمدی در خاتمه سخنان خود نقش کارکنان یگان حفاظت را در امنیت زندان و پیشبرد اهداف سازمانی تشریح کرد و ایجاد انگیزه خدمتی در کارکنان و سربازان وظیفه و همچنین ارتقاء آگاهی های شغلی را با آموزش های کاربردی و مستمر حائز اهمیت دانست و به بررسی نحوه بازرسی های غیر مترقبه و نوبه ای پرداخت .

در پایان این نشست فرماندهان یگان حفاظت زندانها نقطه نظرات خود را پیرامون امنیت در زندانها بیان نمودند.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*