اخبار کوتاه

نشست مدیرکل زندان های استان بوشهر با کارکنان زندان دشتی

image_pdfimage_print

مدیرکل زندان های استان بوشهر در نشستی صمیمانه با کارکنان زندان دشتی که بیش ار ۲ ساعت به طول انجامیددیدارو گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان بوشهر ، طباطبایی مهر در این جلسه که در محل سالن اجتماعات زندان دشتی برگزار شد در سخنانی تلاش صادقانه در راستای اصلاح و تربیت زندانیان را خدمتی مقدس و باعث قرب و رضایت الهی توصیف کردند .

در ابتدای این نشست صمیمی ، مدیر کل زندانهای استان بوشهر ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه به کارکنان زندان دشتی ، صیانت از منابع انسانی را به عنوان یکی از اولویتهای سازمان زندانها برشمرد و افزود : اهمیت و سختی کار زندانبانی با تکیه بر نظام ارزشی اصلاح و تربیت بر هیچ کس پوشیده نیست لذا کارکنان زندان می بایست نظم و انضباط را سرلوحه تمامی کار های خود قرار دهند ، چون عدم رعایت نظم و انضباط اداری مشکلات عدیده ای را در مجموعه بوجود می آورد و باعث کندی در روند اجرای وظایف می شود لذا مدیریت ، برنامه ریزی و کنترل را با چالش مواجه می کند .

وی با تاکید بر رعایت مقررات و آیین نامه های سازمانی اظهار داشت : مقررات و آیین نامه های سازمانی و به تبع آن دستورات استانی لازم الاجرا بوده و تمامی کارکنان می بایست برای اجرای آنها اهتمام و کوشش خود را بکار ببرند و در سیستم و مجموعه برخی مشکلات برخاسته از عدم رعایت قوانین و مقررات از سوی کارکنان می باشد و از طرف دیگر مسئولین می بایست با آموزش و آگاهی بخشی و تبیین قوانین و مقررات و اطلاع رسانی بموقع به کارکنان در راستای تسریع بخشیدن در امور نقش بسزایی داشته باشند .

ایشان ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی کارکنان زندان های استان خاطر نشان کردند : با تمهیداتی که در سال گذشته در مجموعه مدیریتی استان در راستای اصلاح ، ایجاد و بازنگری برنامه ها با ساعت ها جلسه و نشست با روسای ادارات و زندانهای تابعه صورت گرفته خوشبختانه موج آرامش و احساس خوشایندی در بخش های مختلف بوجود آمد و این رضایت مندی مرهون تلاش همکاران ستادی است که با برنامه ریزی در راستای ارتقاء رفاهیات کارکنان تمامی کوش و توان خود را بکار بردند  .

طباطبایی مهردر این نشست صمیمانه به بیان برخی نکات مدیریتی از جمله توجه به آموزش کارکنان ، ارائه خدمات رفاهی به خانواده کارکنان ، دوری از تبعیض و دوگانگی در رفتار با آنان به عنوان مهم ترین اولویتهای کاری خود و مجموعه تحت نظارت پرداخت .

در ادامه این نشست هریک از شرکت کنندگان در بیانات حضوری یا درخواست های مکتوب نکته نظرات خود را مطرح و پاسخ لازم از سوی مدیرکل زندان ها ی استان ارائه شد. گفتنی است دراین دیدار عمرانی مشاور جوان مدیرکل ومسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان نیز حضورداشت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*