اخبار کوتاه

نشست مدیر کل زندان ها با رئیس سازمان بسیج کارکنان سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد

image_pdfimage_print

سرهنگ پاسدار ارژنگ تندپور رئیس سازمان بسیج کارکنان سپاه فتح استان با اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های کهگیلویه وبویوراحمد دیدار و گفتگو نمود .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی؛ اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در جلسه ای با سرهنگ تند پور رئیس سازمان کارکنان سپاه فتح استان با اشاره به نقش سازنده بسیج و روحیه ی جهادی حاکم بر وظایف محوله در زندانهای استان گفت: ما معتقدیم کار زندانبانی یک کار جهادی است و روحیه و فرهنگ بسیجی جهت انجام امورات زندانبانی را می طلبد که خوشبختانه عموم کارکنان این اداره کل با تلاش بی وقفه و با حفظ روحیه ایثارگرانه ی خود در مسیر انجام وظایف  گامهای مؤثری برداشته اند.

مدیر کل و  فرمانده  پایگاه بسیج زندانهای استان  با بیان گزارشی از عملکرد پایگاه بسیج شهید لاجوردی زندان ها خاطر نشان کرد: عضو بودن همه کار کنان در پایگاه بسیج و وجود ۳۲ نفر رزمنده، جانباز و خانواده شهید نشان از جهادی بودن پرسنل و انقلابی کار کردن آنان است.

وی اظهار امیدواری کرد: اگر روحیه ی بسیجی و جهادی در بین جامعه نهادینه شود با هم افزایی ، تعامل و همکاری همه جانبه بر مشکلات فائق خواهیم شد.

این مقام ارشد زندانهای استان تصریح کرد: خوشبختانه مسئولین و کارکنان زندانهای استان با روحیه جهادی و تفکر بسیجی علاوه بر مشارکت در ایجاد امنیت در زمینه های دیگری همچون ترویج برنامه های دینی و مذهبی در بین زندانیان و حمایت از خانواده زندانیان بعنوان سربازان نظام و رهبری از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

در این دیدار سرهنگ تند پور رئیس سازمان بسیج کارکنان سپاه فتح استان با تقدیر از تلاش ها و فعالیت های مدیریت و مجموعه  زندانهای استان  در راستای دست یابی به اهداف متعالی بسیج گفت: الحمدلله با روحیه بسیجی مدیر کل زندانها و زحمات خالصانه بسیجیان پایگاه مقاومت شهید لاجوردی این دستگاه در برگزاری مراسمات مختلف، حضور فعال و گسترده در همایش های مربو ط به بسیج ، دستگیری و حمایت از خانواده های نیازمند، برگزاری اردو های مختلف بسیجیان کارمند، همکاری و همگامی در کمک به مردم سیل زده، سرکشی مستمر از خانواده های شهداء و ایثارگران، تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، برگزاری جلسات مکرر کارکنان بسیجی و تقدیر از بسیجیان شایسته و… نشان از فعالیت و اقدامات ارزنده این دستگاه در دست یافتن به اهداف متعالی سازمان بسیج است .

شایان ذکر است در خاتمه مقرر گردید که مسئولین اداره کل زندان های استان در اردوهای جهادی که با تولیت سپاه فتح استان و در مناطق محروم انجام می گیرد مشارکت تا علاوه بر سرکشی از خانواده زندانیان نیازمند و حمایت مادی و معنوی از آنان، در آموزش همگانی و بالابردن معلومات حقوقی آحاد مردم همکاری و همراهی گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*