اخبار کوتاه

پنجمین دوره آموزش تخصصی فرماندهان یگانهای حفاظت زندانهای کشور در مرکز آموزش شهید کچویی یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار گردید

image_pdfimage_print

 

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، پنجمین دوره آموزش تخصصی فرماندهان یگانهای حفاظت زندانهای کشور به مدت پنج روز در مرکز آموزش شهید کچویی یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار گردید.

 

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها در مراسم اختتامیه این دوره آموزشی ضمن تقدیر از فرماندهان یگانهای حفاظت زندانهای کشورگفت: با پیگیری ها و حمایت های بی دریغ جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان زندانها، بحمداله پنجمین دوره آموزش تخصصی زندانبانی نیز به صورت متمرکز و در راستای ارائه آموزش های یکسان و هماهنگ به کلیه فرماندهان در مرکز آموزش شهید کچویی یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار گردید.

 

ایشان هدف از برگزاری این ادوار آموزشی را ارائه سرفصل های تخصصی زندانبانی از قبیل حفاظت فیزیکی زندانها، اعزام و بدرقه زندانیان، بازرسی بدنی افراد، خودرو و اماکن، آشنایی با انواع مواد مخدر و روانگردان، آسیب ها و تهدیدات فضای مجازی برای کارکنان عنوان نمودند.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه خاطر نشان کرد: بحمدالله مدیران کل محترم سازمان زندانها نیز از برگزاری اینگونه دوره های آموزشی استقبال نموده و با حضور در جمع فرماندهان یگانهای حفاظت علاوه بر بیان رویکرد ها و سیاست گذاری های انجام گرفته به بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات آنان پرداختند.  

 

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها خاطر نشان کرد: انتظار ما از فرماندهان یگانهای حفاظت بعنوان نیروهای ثابت و کادر رسمی یگان حفاظت این است که آموزش های ارائه شده را به خوبی فراگرفته و آن را برای کارکنان تحت امر خود تبیین نماید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*