اخبار کوتاه

کلیه زندانیان جرائم غیر عمد کمتر از پنجاه میلیون ریال زندانهای استان خراسان جنوبی آزاد شدند

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای خراسان جنوبی: محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری برجسته بین المللی حاج حامد شاکر نژاد در زندان مرکزی بیرجند برگزار شد.DSC05345
در این مراسم که حدود دو ساعت به طول انجامید و تعداد کثیری از مسئولین ، کارکنان و مددجویان در آن حضور داشتند ، زندان مرکزی بیرجند میزبان کاروان شمیم وحی با حضور قاری برجسته بین المللی استاد حاج حامد شاکر نژاد بود .
در ابتدای این مراسم بزرگ قرآنی، حجت السلام سنجری رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان گزارشی از وضعیت طرح حفظ قرآن کریم در زندانهای استان ارائه و اعلام نمود استان خراسان جنوبی افتخار دارد اولین اجرا کننده طرح مرخصی تشویقی حفظ قرآن کریم جهت مددجویان و حتی خانواده آنان می باشد .
وی بیان داشت در این مراسم از تعداد 30نفر فعال قرآنی در زمینه حفظ یک جزء تا حفظ کل قرآن کریم تقدیر به عمل آمد و تعداد 12 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد ومحکومان مالی زندانهای استان که مبلغ بدهی آنها تا پنجاه میلیون ریال بود توسط خیرین همراه استاد حاج حامد شاکر نژاد آزاد وبه آغوش خانواده خود برگشتند.
در ادامه مراسم استاد شاکر نژاد خطاب به مددجویان و کارکنان زندان مرکزی بیرجند گفت : اجرای طرح حفظ قرآن کریم در زندانهای استان خراسان جنوبی جهت زندانیان و خانواده آنان جای تشکر دارد و اینکه اداره کل زندانهای خراسان جنوبی فعالیت قرانی را با نیاز مددجویان و خانواده آنان آمیخته و قرآن باعث آرامش در بین خانواده یک زندانی می گردد بسیار تصمیم خوب و شایسته ای است در ادامه جلسه توسط استاد شاکرد نژاد آیاتی تلاوت که مورد تشویق حاضرین قرار گرفت .
همچنین دراین مراسم استاد شاکر نژاد به پاس فعالیتهای قرآنی زندانهای استان تعداد 700 جلد قرآن به زندانیان زندان مرکزی بیرجند اهداء نمود .DSC047772222

DSC048344444

DSC04832777777777777

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*