اخبار کوتاه

کمک ۳۰۰ میلیون تومانی خیرین شهرستان مراغه در مراسم جشن گلریزان

image_pdfimage_print

مراسم  جشن گلریزان و حمایت از زندانیان شهرستان مراغه در سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) با حضور معاون مدیر کل زندان های استان و مسئولین و خیرین شهرستان در هتل بزرگ مراغه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از  روابط عمومی اداره زندان مراغه، آیت الله محمد تقی پور محمدی نماینده مردم استان آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه طی سخنانی با اشاره به موضوع زندانیان مهریه و افزایش روزافزون آن، با انتقاد از تعیین مهریه های سنگین در برخی خانواده ها گفت: به اجرا گذاشتن این مهریه ها نباید موجب به زندان افتادن افراد و افزایش آمار زندانیان شود.

امام جمعه مراغه افزود: نباید زندان ها را با زندانی کردن افرادی که توان پرداخت مهریه های سنگین را نداشته اند، پر کرد

آیت الله پورمحمدی، با اشاره به نقش خیران در آزادی زندانیان و محکومان مالی افزود: مردم این شهرستان، مردم خیر و علاقمند به اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) بوده  و همواره در راستای کمک به زندانیان و خانواده های آنان  پیشقدم هستند .

ایشان افزود: آزادی زندانیان در حقیقت کمک به خانواده های آنان، احیای زندگی و نجات فرزندان آنان در جامعه بوده و مورد تاکید ائمه معصومین(علیهم السلام) و دارای اجر اخروی است.

در ادامه  رئیس دادگستری شهرستان مراغه با ارائه گزارشی از وضعیت زندانیان جرائم غیرعمد  ،تعداد زندانیان آزادشده در سال گذشته را ۳۲ نفر اعلام کرد.

در جشن گلریزان و حمایت از زندانیان مراغه، در حدود مبلغ ۳میلیارد ریال کمک برای آزادی زندانیان و حمایت از زندانیان جمع آوری گردید.

برگزاری جشن گلریزان شهرستان مراغه

برگزاری جشن گلریزان شهرستان مراغه

برگزاری جشن گلریزان شهرستان مراغه

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*