اخبار کوتاه

گسترش تعاملات فرهنگی اجتماعی شهرداری با اداره کل زندان های استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،با حضور عیدی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان در اداره کل زندان های استان و دیدار با گرجی زاده مدیرکل زمینه گسترش تعاملات فرهنگی افزایش یافت.

مدیرکل زندان های استان در این دیدار با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه ازتعامل و همکاری های سازمان های فرهنگی و اجتماعی شهرداری اصفهان با زندان های استان قدردانی کرد.

وی گفت: با افزایش این تعاملات زمینه مناسبی برای بهبود فعالیت ها و افزایش راندمان خروجی اصلاحی و تربیتی مددجویان مهیا می شود.

گرجی زاده در ادامه بااشاره به فعالیت ها و تلاش های صورت گرفته در زندان های استان گفت: در زندانهای استان بسیاری از فعالیت های بصورت خودجوش و بصورت مردمی و خیرخواهانه است و حضور یک دستگاه و یا نهادی در کنار این فعالیت ها نتایج موثر بیشتری را برای جامعه به ارمغان می آورد.

وی نگاه به زندان به عنوان یک شهردر دل شهری بزرگ را یادآورشد و اظهارداشت: انتظار می رود با نگاهی مثبت و کمک های روز افزون تر از قبل مددجویان زندان های استان را برای بازگشت سالم به آغوش خانواده و جامعه یاری رسانید.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان نیز با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از افزایش تعامل و همکاری با مجموعه زندانهای استان سخن گفت و افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب این پیام نوید بخش را اعلام می کنیم که با تمام تلاش و کوشش و همکاری کارکنان سازمان ها و زیر مجموعه های سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان ؛زندان مرکزی به عنوان یکی از فرهنگسرا ها معرفی و فعال شود.

عیدی درادامه تصریح کرد: وجود افراد توانمند و هنرمند دربین مددجویان و کارگاهها و کلاس های آموزشی موجود در زندان این زمینه را مهیا وتعاملات را افزایش خواهد داد.

وی در ادامه گفت:زندان مرکزی اصفهان با وجود یک فرهنگ سرااز تمامی امکانات فرهنگی تفریحی و رفاهی که دیگر شهروندان در سایر فرهنگ سراها استفاده می کنند بهره برده و کمک های قابل توجه و شایانی را به همراه خواهند داشت.

در پایان نیز با امضاء تفاهم نامه زمینه افزایش فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در زمینه های مختلف از سوی هر دوطرف امضاء و تحویل شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*