اخبار کوتاه

گسترش تعاملات فرهنگی اجتماعی شهرداری با اداره کل زندان های استان اصفهان

image_pdfimage_print

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،با حضور عیدی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان در اداره کل زندان های استان و دیدار با گرجی زاده مدیرکل زمینه گسترش تعاملات فرهنگی افزایش یافت.

مدیرکل زندان های استان در این دیدار با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه ازتعامل و همکاری های سازمان های فرهنگی و اجتماعی شهرداری اصفهان با زندان های استان قدردانی کرد.

وی گفت: با افزایش این تعاملات زمینه مناسبی برای بهبود فعالیت ها و افزایش راندمان خروجی اصلاحی و تربیتی مددجویان مهیا می شود.

گرجی زاده در ادامه بااشاره به فعالیت ها و تلاش های صورت گرفته در زندان های استان گفت: در زندانهای استان بسیاری از فعالیت های بصورت خودجوش و بصورت مردمی و خیرخواهانه است و حضور یک دستگاه و یا نهادی در کنار این فعالیت ها نتایج موثر بیشتری را برای جامعه به ارمغان می آورد.

وی نگاه به زندان به عنوان یک شهردر دل شهری بزرگ را یادآورشد و اظهارداشت: انتظار می رود با نگاهی مثبت و کمک های روز افزون تر از قبل مددجویان زندان های استان را برای بازگشت سالم به آغوش خانواده و جامعه یاری رسانید.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان نیز با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از افزایش تعامل و همکاری با مجموعه زندانهای استان سخن گفت و افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب این پیام نوید بخش را اعلام می کنیم که با تمام تلاش و کوشش و همکاری کارکنان سازمان ها و زیر مجموعه های سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان ؛زندان مرکزی به عنوان یکی از فرهنگسرا ها معرفی و فعال شود.

عیدی درادامه تصریح کرد: وجود افراد توانمند و هنرمند دربین مددجویان و کارگاهها و کلاس های آموزشی موجود در زندان این زمینه را مهیا وتعاملات را افزایش خواهد داد.

وی در ادامه گفت:زندان مرکزی اصفهان با وجود یک فرهنگ سرااز تمامی امکانات فرهنگی تفریحی و رفاهی که دیگر شهروندان در سایر فرهنگ سراها استفاده می کنند بهره برده و کمک های قابل توجه و شایانی را به همراه خواهند داشت.

در پایان نیز با امضاء تفاهم نامه زمینه افزایش فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در زمینه های مختلف از سوی هر دوطرف امضاء و تحویل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*