سومین نشست صمیمانه مدیرکل با کارکنان زندانهای استان قزوین

image_pdfimage_print

سومین نشست صمیمانه مدیرکل با کارکنان زندانهای استان قزوین برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قزوین؛ محمدعلی محمدی در سومین نشست صمیمانه با کارکنان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان ، از زحمات یکساله همه همکاران تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد: خداوند متعال به همه ما نگاه وعنایتش را مستدام بدارد تا بتوانیم در سال ۹۸ هم  باتلاشی مضاعف، گامی مؤثر برای قشر آسیب پذیر زندانیان و جامعه برداریم.

وی اظهار داشت: تقویت روحیه جمع پذیری، تعامل وگفتگوی صمیمانه باهمکاران، مهمترین ویژگی این نشست هاست و بسیار خرسندم که خداوند توفیق داد در این نشست نیزحضور داشته باشم.

این مقام مسؤل  بیان داشت: شغل زندانبانی از حرف سخت و متمایز از برخی مشاغل است. پذیرش مسؤلیت در این حرفه مستلزم دقت،تعهد ودلسوزی، تلاش مستمر و  رعایت دقیق آیین نامه ها ودستورالعمل های سازمانی
می باشد. یک اشتباه کوچک در این شغل می تواند خساراتهای بزرگ وجبران ناپذیری را بوجود آورد. لیکن باید همواره قوانین و مقررات سازمان مورد توجه همه همکاران بوده و با بلوغ اداری بالا، اهتمام ویژه ای به اجرای منظم و با کیفیت برنامه های سازمانی داشته باشند.

محمدی باتأکید بر پرهیز از هرگونه کم توجهی به قوانین ومقررات سازمانی گفت: زندان محیطی است با حجم و تنوع فعالیتی بسیار بالا، از اینرو انتظار میرود همه همکاران در بخش های مختلف از هرگونه بی دقتی واهمال درکار پیشگیری نموده تا خدای ناکرده با مشکلات احتمالی روبرو نگردند.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه به اقدامات کلان در سال گذشته اشاره داشت و گفت: در سال گذشته بسیاری از برنامه های کلان از جمله مباحث انتقال زندان، توسعه فضاهای خوابگاهی، رسیدگی به امور عمرانی و… پایه ریزی گردید. امسال پیگیری و تلاش برای تحقق و اجرای این برنامه ها در دستور کار قرار داشته و به حول وقوه الهی ومساعدت مسؤلین استانی وسازمانی، اولین اعتبار برای توسعه فضاهای خوابگاهی زندانهای استان تخصیص یافته و امیدوارم با کمک همه همکاران عزیز  بتوانیم هرچه بیشتر به سمت ارتقاء خدمات نظام زندانبانی در استان حرکت نماییم.

وی دربخش دیگری از سخنان خود به تغییر فضای شغلی کارکنان اشاره داشت واذعان نمود: در برنامه ریزی سال گذشته حوزه کارکنان، تلاش گردیده است با ارائه خدمات متنوع در بخش های رفاهی و فرهنگی، تا حد ممکن از فشارهای حاصل از محیط زندان کاهش یابد.

محمدی خاطرنشان کرد: توسعه فعالیتهای ورزشی، یکی از مهمترین اقداماتی است که موجب ارتقاء روحیه همکاران گردیده و بحمدالله در سال گذشته شاهد کسب نتایج ارزشمندی در المپیاد ها ومسابقات ورزشی کارکنان بوده و حتی برای اولین بار در مسابقات کشوری شرکت داشته ایم. البته هدف اصلی از توسعه برنامه های ورزشی، استفاده از ابزار ورزش برای ارتقاء روحیه همکاران و ایجاد بستر مناسب برای رشد و تعالی فکری و روحی و اثرات مفید آن بر محیط کار می باشد.

مدیرکل زندانهای استان درپایان ضمن تشکر مجدد از زحمات سال گذشته همکاران، ابراز امیدواری کرد در سال جدید نیز باتلاش وهمت دلسوزانه همه کارکنان، در رسیدن به اهداف و رسالت سازمانی بیش از پیش توفیقات ارزشمندی حاصل آید. 

مدیرکل زندانهای استان دراین نشست ۴ ساعته، به پرسش ها و دغدغه های کارکنان در بخش های  مختلف پاسخ داد. 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*