رئیس کل دادگستری استان اصفهان :سال گذشته 715 زندانی در استان اصفهان توسط خیران از زندان‌ها آزاد شدند

رئیس کل دادگستری استان اصفهان در همایش نسیم مهر در جمع مردم،مسئولین کشوری و استانی و خیرین گفت: با جرات می‌توان گفت در این استان خیران و نیکوکاران نسبت به کشور بی‌نظیر و شاید کمتر وجود داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان اصفهان، احمد خسروی‌وفا در همایش بزرگ خیّرین نسیم مهر که در سالن همایش‌های کوثر برگزار شد، با اشاره به سالروز فتح خرمشهر و ایام شعبانیه اظهار کرد: بر خود لازم می‌دانم در محضر تمامی حضار از خیّران استان اصفهان تشکر کنم چرا که با جرات می‌توان گفت چنین خیران نیکوکاری در سطح کشور بی‌نظیر و شاید کمتر وجود داشته باشد.

وی افزود: در سال گذشته 715 زندانی در استان اصفهان توسط خیران از زندان‌ها آزاد شدند و حتی نزدیک همین تعداد را مانع ورود به زندان شدند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان تصریح کرد: در بین استان‌ها، استان اصفهان بیشترین کمک را جهت آزادی زندانیان و خانواده‌های زندانیان داشته‌ است.

وی ادامه داد: این روند استقبال خیّران برای کمک به زندانیان و خانواده‌ آنان روند رو به رشد و افزایشی داشته است.

خسروی‌وفا اضافه کرد: خیریه امام موسی کاظم (ع) و نیز سایر خیریه‌ها در هر کجا که نیازی بوده دست رد به خانواده زندانیان نزدند و به آنها کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه با همکاری صدا و سیمای اصفهان سال گذشته ماه رمضان ویژه برنامه یک شهر ضیافت پخش شد، بیان کرد: این برنامه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های ماه رمضان برای کمک به آزادی زندانیان بود که در هیچ کجای کشور چنین برنامه‌ای اجرا نشد.

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان همچنین از انعقاد تفاهم نامه مشترک با صدا و سیمای اصفهان برای ویژه برنامه ماه رمضان امسال خبر داد و افزود: اقدامات بسیار خوبی توسط انجمن حمایت از زندانیان و خانواده‌های آنان انجام شده است.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*