اخبار کوتاه

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه : رسیدگی به پرونده های تحت قرار در اولویت قرار گیرد

“حجت الاسلام و المسلمین خطیب” رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در رأس هیئت قضایی به منظور بررسی وضعیت زندانها و رسیدگی به امور زندانیان از زندان ساری بازدید و بر رسیدگی به پرونده های تحت قرار و رعایت کرامت انسانی و حفظ حقوق شهروندی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، “حجت الاسلام و المسلمین خطیب” به همراه “حجت الاسلام و المسلمین محمد علی تقوی فرد” رئیس کل دادگستری استان ، “حجت الاسلام والمسلمین اسد الله جعفری” دادستان مرکز استان ، “علی اکبر غفاریان” مدیرکل زندانهای استان و جمعی از قضات و مسئولین مراجع قضایی از زندان ساری بازدید کردند.
“حجت الاسلام والمسلمین خطیب” بر رسیدگی به امور زندانیان و ارائه خدمات مطلوب به خانواده های آنان ئأکید کرد و حل مشکلات آنها را از اولویت کاری برشمرد .
وی تصریح کرد، بخشی از مشکلات زندانیان رسیدگی و بررسی به موقع پرونده های آنان در مراجع قضایی است که باید در این امر کوشا بود .
“حجت الاسلام خطیب” در گفتگوی چهره به چهره با زندانیان بر توجه به مسائل اخلاقی و رعایت حقوق دیگران اشاره کرد و از مددجویان خواست در جامعه همانند دیگر افراد زندگی کنند و به حقوق دیگران احترام بگذارند.
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در بازدید زندان توصیه های لازم را بر رعایت کرامت انسانی و حفظ حقوق شهروندی در نظام زندانبانی اسلامی بیان داشت و ضمن قدردانی از کارکنان حوزه اصلاح و تربیت و پرسنل زندان رعایت این امر را در تمام امور مهم تلقی کرد.
“حجت الاسلام و المسلمین خطیب” در نشست با مددجویان بر رسیدگی به موقع پرونده های تحت قرار تأکید و در حین بازدید با توجه به حضور مسئولین مراجع قضایی توصیه های لازم را بر حل و فصل مشکلات پرونده ای زندانیان ارائه نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*