اخبار کوتاه

مدیرکل زندانهای خوزستان: اثر گذاری مددکاری، در رفع آسیب های ضمن حبس زندانیان است

نشست هم اندیشی و برنامه ریزی مسئولین مددکاری زندانهای خوزستان برگذار شد. هدف این نشست که همراه با کارگروه ارتقای کارایی عملکردها همراه بود، عملکرد سال گذشته بررسی و اولویتها و سیاستهای سال جاری نیز ترسیم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، در این نشست مدیرکل زندانهای استان با بیان اینکه نقش مددکار در تامین امنیت روانی و کاهش تبعات ضمن حبس و التهابات زندانیان بسیار مهم است گفت: لازم است شاهد تفکیک کار مددکاری اجتماعی و معاضدتی از امور قضایی در کار زندانها باشیم

رضا پوستچی بهره وری مددکاری را در آن دانست که زندانیان بتوانند بدون دغدغه مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند و پاسخ مبتنی بر پیگیری منطقی را دریافت کنند.

این مقام ارشد در زندانهای خوزستان گفت: در حوزه مددکاری نباید زندانی ای یافت شود که میشده به آنها کمک و مساعدتی انجام شود اما از خدمات محروم مانده باشند.

وی در خاتمه از تلاش مددکاران زندانها تقدیر کرد و برای آنان در اجرای رسالت خطیر محوله آرزوی توفیق روز افزون نمود.

در آغاز این نشست نادرایگدر معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای خوزستان هم گزارشی را از عملکرد یکساله گذشته بخش مددکاری زندانهای خوزستان ارائه کرد و ابراز امیدواری نمود که عملکردها بتواند در تحقق رسالتهای سازمانی و ذاتی محوله نقش لازم را بدرستی ایفا نماید.

در ادامه این نشست سعید لطفی بعنوان مسئول جدید مددکاری اداره کل معرفی و از اقدامات علی هزاریان در این عرصه تقدیر شد.

همچنین از مددکاران  نمونه زندانهای استان اسفندیاری و برون تقدیر شد ، تجلیل از خدمات مددکاران زندانهای استان هم از دیگر برنامه های این نشست بود. همزمان از مددکاران شاغل در زندانهای تابعه نیز با اهداء لوح تقدیر شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*