فارس /رئیس سازمان زندان‌ها:وظیفه همه ما است تا در حفظ انقلاب اسلامی تلاش کنیم تا در پیشگاه خداوند شرمنده نشویم

اصغر جهانگیر عنوان کرد: وظیفه همه دستگاه‌هاست تا در حفظ انقلاب اسلامی تلاش کنند تا در پیشگاه خداوند شرمنده نباشیم.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، جهانگیر در خصوص اهمیت امنیت گفت: همه ما تلاش می‌کنیم تا امنیت را که یک نعمت خدادادی است به مردم عرضه نماییم. به پاس تلاش تمام افرادی که در این عرصه مجاهدت می‌کنند، ما امروز امنیت را احساس می‌کنیم. از خداوند می‌خواهم که به همه جهادگران این عرصه توفیق و عزت دهد.

رئیس سازمان زندا‌ن‌ها خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی به عنوان یک قوه مستقل در زمینه حفظ امنیت قدم برمی‌دارد و با افرادی که امنیت را به خطر می‌اندازند، با جدیت برخورد می‌کند. یکی از این سازمان‌ها که در این عرصه فعالیت می‌کند، سازمان‌ها زندان‌ها و اقدامات تربیتی و تأمین کشور است.

IMG_9281

وی افزود: اگر امروز خانواده‌ها در کنار هم زندگی می‌کنند و دغدغه امنیت ندارند، اگر آموزش و پرورش در حال انجام اقدامات تربیتی در جامعه است، اگر دانشمندان در حال انجام پژوهش‌های علمی و تخصصی خودشان هستند، این مسئله را مدیون سربازان جان‌برکفی هستیم که در این زمینه فعالیت می‌کنند.

جهانگیر تصریح کرد: وظیفه همه ما است که در حفظ انقلاب اسلامی و در عرصه امنیت آن تلاش کنیم تا در پیشگاه خداوند شرمنده نباشیم.

رئیس سازمان زندان‌ها افزود: امروز باید افتخار کرد که لباس سربازی را بر تن داریم، زیرا این لباسی است که با استفاده از آن، امنیت کشور را تأمین می‌کنیم، لذا امیدواریم در پیشگاه خداوند و حضرت موعود شرمنده نشویم.

انتهای پیام/

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*