مدیر کل زندان های استان اصفهان:امنیت و آرامش امروز مرهون رشادتها و ایثارگری های رزمندگان و شهداست

img_8591

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،همزمان با سالروز آغاز هفته دفاع مقدس و عید غدیر خم گرجی زاده مدیر کل زندان های استان در حمع کارکنان  در طی سخنانی هفته دفاع مقدس وعید غدیرخم را تبریک وتهنیت گفت.

وی دربخشی از سخنانش بااشاره به وجود امنیت و آرامش در ایران اسلامی گفت: اگر امروز امنیت و آارمش خاصی در کشور و مرزهای ایران وجود دارد مرهون تلاش ها و رشادتهاو ایثارگری هایی است که شهدا و رزمندگان و نیروهای مسلح در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن ایجاد کردند.

وی در ادامه سخنانش و در بخش دیگری  با برشمردن اهداف سازمانی در زندانها گفت: جامعه اسلامی زندانها را به عنوان یک مرکز تربیت وتعلیم می داند و لذا باید اهدافی همچون اصلاح وتربیت،بازگشت سعادتمندانه مددجوبه اغوش جامعه را دنبال کرد.

img_8747

گرجی زاده در ادامه در راستای کاهش جمعیت کیفری نیز گفت: با تعامل و هماهنگی های صورت گرفته با مراجع قضایی تصمیم های خوبی برای کاهش زندانیان گرفته شده و امیدواریم با وحدت وهمدلی وهمراهی تمامی کارکنان دلسوز تا پایان سال از کاهش جمعیت کیفری موثری بهره مند شویم.

وی در بخش دیگری از سخنانش برنامه ریزی وتدوین برنامه های فرهنگی را بسیار موثر دانست وگفت: وجود روحانیون در زندانها می تواند حرکت موثر ونتیجه بخش در راستای اصلاح و تربیت باشد و با تصمیم های امیدوارکننده،امید را در بین مددجویان ایجاد و اینده زندگی را برای انان مهیا نمود.

img_8675

مدیر کل زندان های استان در پایان سخنانش ایثارگری و دلسوزی کارکنان در مجموعه را قابل ارزش و موثر داشنت و از فعالیت ها و همکاری های کارکنان در طوب تصدی کوتاه مدت تا کنون قدردانی کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*