بازدید سرزده مدیر کل زندانهای استان کرمان از زندان مرکزی

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی کرمان:
به منظور نظارت بر اجرای دقیق دستور العمل ها و آگاهی از روند اجرای برنامه های اصلاح و تربیتی، امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان به صورت غیر مترقبه از قسمت های مختلف زندان مرکزی کرمان بازدید نمود و در اندرزگاه حکمت در جمع مددجویان حضور یافت و به صورت چهره به چهره به بررسی مسائل و مشکلات رفاهی و … مددجویان پرداخت.

این بازدید که در معیت پرویز سلیمانی مدیر زندان مرکزی کرمان و دیگر مسئولین واحد های مختلف انجام گرفت .

در ادامه جلسه هم اندیشی امیری مدیر کل زندان های استان کرمان با رئیس اندرزگاه ها با حضور آذرنگ مدیر نمایندگی بنیاد تعاون و صنایع حرفه آموزی زندانیان کرمان،سلیمانی مدیر زندان مرکزی و جمعی از مسئولین زندان برگزار گردید.

ابتدای این جلسه رمضان امیری مدیر کل زندان های استان کرمان ضمن تبریک ولادت امام موسی کاظم (ع) گفت: وی هدف از این نوع بازدیدها را بررسی و ارزیابی مسائل امنیتی،رفاهی و رفع مشکلات مددجویان در زندان عنوان کرد و بیان داشت:با انجام هر کار مثبت در زندان و تاثیر آن بر تغییر نگرش مددجویان زنده کردن نفس مددجویان است.

وی در ادامه با بیان نکاتی پیرامون چگونگی برخورد با مددجویان اظهار داشت:بهترین روش برای اصلاح و تربیت مددجویان استفاده از ابزار های آموزشی،فرهنگی،روانشناسی و اشتغال می باشد که باید با برنامه ریزی کارشناسانه در این زمینه ها پویایی بیشتری در زندان ها شکل بگیرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن مثبت ارزیابی نمودن عملکرد واحد اشتغال افزود:به کارگاه های آموزشی هم نگاه آموزشی و هم نگاه تولیدی داشته باشیم.

در پایان این جلسه هم اندیشی مسئولین و کارشناسان زندان مرکزی نقطه نظرات خود را در جهت فعال تر شدن امور فرهنگی و بهتر برگزار شدن کلاس های آموزشی و… مطرح نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*