سرپرست اداره کل زندانهای خراسان جنوبی با فرماندهی انتظامی استان دیدار و گفتگو نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و در راستای افزایش تعاملات هر چه بیشتر بین نیروی انتظامی استان و اداره کل زندانها،علی هاشمی سرپرست اداره کل ، سرهنگ قنبریان فرمانده یگان انتظامی و تعدادی از مسئولین ستادی زندانهای استان خراسان جنوبی با سردارشجاع فرماندهی انتظامی استان دیدار و گفتگو کرد .
علی هاشمی سرپرست اداره کل زندانهای استان ضمن تسلیت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)،هفته نیروی انتظامی وارتقاء درجه سرداری به فرمانده انتظامی استان را تبریک و به اجرای نظم و امنیت در تمامی سطوح جامعه اشاره واززحمات و تلاشهای شبانه روزی نیروهای انتظامی استان تقدیر و تشکر نمود. وی قانونمداری را وظیفه همه مسئولین دانست و افزود : این نظام متعلق به همه ماست و در راستای انجام وظیفه واجرای قانون باید با حس مسئولیت پذیری درصدد تحق اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم تا خدای ناکرده این نظام که به برکت خون شهداء ساری و جاری است صدمه نبیند.
سردار شجاع فرماندهی انتظامی استان : امیدواریم با همکاری، همراهی و همفکری همه مسئولین و خدمتگزاران به نظام بتوانیم ضریب امنیت در استان و شهرمان را بالاتر ببریم، وی از تلاشها و زحمات پرسنل زندانهای خراسان جنوبی تقدیر و تشکر نمود که بصورت شبانه روزی در برقراری نظم و امنیت تلاش می نمائید .
سردار شجاع به آیه ی سی و دوم سوره ی مبارکه ی مائده اشاره و گفت خداوند در قرآن کریم می فرماید: «من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا» یعنی هر کس به یک نفر زندگی ببخشد گویا به تمامی مردم زندگی بخشیده است. هر چند این سخن در مورد زندانها که با اصلاح و تربیت و انجام برنامه های حرفه آموزی و اشتغال به یک انسان حیات دوباره می دهید و آنها را به جامعه باز می گردانید هم قابل تطبیق است
سردار شجاع ،امنیت در جامعه را ضروری و لازمه انجام هر کاری دانست وی گفت : ما سربازان ولایت و سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت ارتقای هر چه بیشتر نظم و امنیت در تمامی سطوح ایران اسلامی خصوصا اداره کل زندانهای خراسان جنوبی تلاش خواهیم نمود.

DSC06168

DSC061912222

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*