بازدید سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی سازمان زندان های کشور از زندان شهرستان کهنوج

سهراب سلیمانی سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی سازمان زندان ها واقدامات تأمینی و تربیتی کشور  از بازداشتگاه امنیتی و زندان شهرستان کهنوج بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ، بازدید  از قسمتهای مختلف زندان کهنوج با حضور  سرپرست معاونت امنیتی وانتظامی سازمان زندانها ی کشور ، رمضان امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان و حسن جلالی رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج  انجام شد .

.سهراب سلیمانی در جمع مددجویان زندان کهنوج اقدامات اصلاحی وتربیتی در زندان را مطلوب ارزیابی نمود و از مددجویان خواست تا از امکانات موجود بهره جسته و با مشارکت در برنامه های فرهنگی وروان شناختی زمینه بازگشت سعادتمندانه خود را به جامعه فراهم نمایند..
در ادامه این بازدید سرپرست معاونت امنیتی وانتظامی زندانهای کشور ضمن حضوردرآسایشگاه پرسنل وظیفه و بررسی مشکلات آنان به ارائه خدمات مطلوب و مستمر بودن آموزشهای انتظامی و روانشناختی برای پرسنل وظیفه با هدف حفظ وصیانت از این قشر تأکید نمود.

سرپرست معاونت امنیتی وانتظامی سازمان زندانهای کشور در حاشیه این بازدید  حضور مستمر مسئولین قضایی وقضات را در زندان از جمله عوامل کاهش جمعیت کیفری زندانها دانست.

سلیمانی اظهار داشت : با اهتمام ویژه ای که رئیس کل دادگستری کرمان در کاهش جمعیت کیفری زندانها وهماهنگی که با سیاست های ریاست سازمان زندانها دارند در آینده  شاهد کاهش جمعیت کیفری در سطح زندانهای استان خواهیم بود.

آزاد ستوان رئیس زندان  کهنوج نیز گزارشی مختصر از روند اجرای برنامه های اصلاحی، تربیتی ، امنیتی و … ارائه داد .

گفتنی است سرپرست معاونت امنیتی وانتظامی سازمان زندانها از قسمتهای مختلف زندان کهنوج از جمله فرهنگی، دارالقرآن ،آسایشگاه سربازان وظیفه  و بندها بازدید به عمل آورد و اقدامات اصلاحی ، تربیتی و وضعیت مددجویان مورد بررسی قرار گرفت .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*