بازدید مدیران کل بازرسی و حفاظت اطلاعات سازمان زندانها ازکانون اصلاح و تربیت یاسوج

نوروزی مدیرکل ارزیابی عملکرد،بازرسی وپاسخگویی به شکایات و رحیمی مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندانهای کشوردر بازدید از کانون اصلاح و تربیت و اندرزگاه نسوان بر توجه جدی و افزونتر مسؤلین به این مراکز بازپروری را خواستار شدند.

به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل نوروزی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل ارزیابی عملکرد،و رحیمی مدیر کل حفاظت سازمان زندانهای کشورکه به استان کهگیلویه وبویراحمد جهت معرفی مدیر کل جدید زندانها به این استان سفر کرده بودند با حضور درکانون اصلاح و تربیت ضمن بازدید از قسمتهای مختلف با مددجویان دیدار و در فضایی صمیمی مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دادند.
رحیمی مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان زندانها در دیدار با مددجویان نوجوان کانون اصلاح و تربیت با اظهار تأسف از حضور این نوجوانان گفت: جای شما حبس و زندان نیست بلکه شما اکنون باید در جامعه با تحصیل و دانش و خدمت به خانواده خود در تلاش باشید.

وی خطاب به مددجویان اظهار داشت: شما باید با تربیت صحیح و تغییر رفتار و نگرش زندگی خود جامعه را به سوی مطلوبیت و تعالی پیش ببرید و این میسر نمی شود مگر با همت و تغییر در عملکرد خویش .
اسماعیل جمیاری مدیر کل جدید زندانهای کهگیلویه وبویراحمد نیز در این دیدار صمیمی  تصریح کرد: شما مددجویان باید کمک کار خانواده و والدین خود باشید باید با بازسازی شخصیت خویش به جامعه و اجتماع کمک کنید و دیگر دچار لغزش و اشتباه نگردید تا جامعه را بسازید.
بازدید از قسمتهای مختلف آموزشی و فرهنگی وامنیتی و دیدار با کارکنان وسربازان وظیفه و بررسی وضعیت کارو مشکلات آنان از برنامه های این بازدید بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*