سلطان پور رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندان های کشور
سلطان پور رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندان های کشور

رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندان های کشور :ورزش باستانی به عنوان اصلی ترین ورزش زندانیان لحاظ شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،سلطان پور رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندان های کشور صبح امروز در آئین افتتاحیه مسابقات ورزش زورخانه ای زندانیان سراسر کشور گفت :ورزش در زندان ها به سه بخش کارکنان ، زندانیان و سربازان وظیفه و در  5گروه کارکنان زن و مرد ، زندانیان زن و مرد و سربازان وظیفه تقسیم می شود .

سلطان پور با تاکید بر سخنان حجت الاسلام رستمی مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور بر اجرای  برنامه ورزش زروخانه ای در کشور  ادامه داد : این ورزش به عنوان اصلی ترین ورزش مددجویان لحاظ شود .

وی افزود : ما باید در این ورزش منش پهلوانی ،جوانمردی و تواضع را به نمایش بگذاریم چرا که ما سازمان تربیت و اصلاحی هستیم و این ورزش یک ورزش مقدس است .

وی با بیان اینکه هدف این ورزش  :تواضع ، فروتنی ، ایثار و جوانمردی است ادامه داد : وقتی هدف سازمان زندان ها و هدف این رشته  را کنار هم قرار می دهیم هدفی جر تواضع ،ایثار و جوانمردی  در این رشته و مسابقات نباید وجود داشته باشد .

سلطان پور در ادامه از انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان زندان ها و فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای  خبر داد و افزود : با جلسات متعددی که با فدراسیون زورخانه ای داشتیم منجر به عقد تفاهم نامه فی مابین سازمان زندان ها و فدراسیون شد .

وی ادامه داد : این تفاهم نامه بندهای مختلفی دارد که یکی از بندها برگزاری مسابقات استانی و کشوری می باشد .

سلطان پور خاطر نشان کرد : از حدود سه ماه پیش این موارد انجام گرفته است و مربیان  از سوی  فدراسیون به زندان ها اعزام شدند و شروع به تعلیم وآموزش مددجویان کردند .

وی در پایان سخنان خود یاد آور شد :مسابقات انتخابی ابتدا در زندان ها و سپس در سطح استان برگزار شد و در نهایت نفرات منتخب امروز در قالب 25 استان در این مکان حضور دارند .

سلطان پور رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندان های کشور

سلطان پور رئیس اداره تربیت بدنی سازمان زندان های کشور

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*