ديدار مديرکل زندانهاي چهارمحال و بختياري با شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهرکرد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني زندانهاي چهارمحال و بختياري؛ سيد عبدالرحمن توفيقيان مديرکل زندانهاي استان به همراه مجيد صيادي معاون سلامت، اصلاح و تربيت و مهدي چهل گردي مسئول روابط عمومي زندانهاي استان با حضور در دفتر شوراي اسلامي شهرکرد با شهردار و اعضاي شورا ديدار و گفتگو نمود.
در ابتداي اين ديدار توفيقيان گزارش کاملي از وضعيت فرهنگي، اشتغال، آموزشي، ورزشي، قضايي زندان هاي استان و بطور ويژه زندان مرکزي شهرکرد ارائه نمود.
وي با تشريح خدمات و اقدامات صورت گرفته در سطح زندان هاي استان گفت: نگهداري زندانيان درون زندان، نيازمند تعامل، همکاري و مساعدت همه دستگاههاست و در حال حاضر رفع حداقل مشکلات زندانيان در بهداشت و درمان، تغذيه، اشتغال، امنیت، نگهداری و اعزام و بدرقه از جمله انتظارات اوليه است که بايد به نوعي برطرف شود.
مدیرکل زندانهای استان افزود: از سیاست‌های کلان سازمان زندان‌ها، تامین امنیت مراکز اصلاحی و تربیتی است که در این راستا می طلبد توجه جدی به تأمین امنیت زندانها شود، چرا که امنیت زندانها، امنیت جامعه را در پی خواهد داشت و ایجاد هرگونه مشکل و اختلال در امنیت زندان، جامعه را دچار بحران خواهد نمود.
وی افزود: به همین خاطر با تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم، تلاشگر و گمنام در سطح زندانهای استان، امنیت برقرار و جاری است که می طلبد مسئولین استان همانند گذشته و بیشتر از قبل این مجموعه را در تأمین امنیت یاری نمایند.
توفیقیان از اعضای شورا و شهردار خواست تا با اختصاص یکدستگاه اتوبوس از اتوبوسهای شرکت اتوبوسرانی شهرکرد در راستای تأمین امنیت زندان در اعزام مددجویان به مراکز قضایی و درمانی این اداره کل را یاری نمایند.
علیرضا توکلی رئیس شورای اسلامی شهرکرد دراین دیدار گفت: همه اعضاي شوراي اسلامي شهر و نهادهاي اجرايي آنها يعني شهرداري در چارچوب قانون آمادگي کامل دارند تا در کنار اداره کل زندانهاي استان در امور زندانيان و خانواده هاي آنان همکاري کنند.
نوراله غلامیان شهردار شهرکرد نیز گفت: سعی ما بر این است با رایزنی با شرکت اتوبوسرانی، موانع موجود جهت رفع این مشکل نیز مرتفع گردد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*