دیدار رئیس سازمان زندان ها با استاندار آذربایجان غربی

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در آخرین برنامه سفر دو روزه به آذربایجان غربی با استاندار دیدار نمود.

دکتر جهانگیر در دیدار با استاندار آذربایجان غربی گفت: تولید زندانی محصول همه جامعه است و باید همه ارکان جامعه سهم خود را در رفع این معضل بپردازند.

دکتر جهانگیر با ارائه آماری در خصوص وضعیت قضایی استان گفت: خوشبختانه این استان در اغلب شاخص ها وضعیت مطلوبی دارد که با حمایت نهادهای موثر این روند باید ادامه یابد.

رئیس سازمان زندان ها افزود: پروژه های ساخت زندان های جدید به دلیل کمبود اعتبارات متوقف شده است که امیدواریم استانداری با تخصیص بودجه و منابع این مشکل را حل کند.

وی افزود: ساخت زندان های جدید برای جمع آوری زندان های فرسوده و داخل بافت شهری و همچنین توسعه سرانه های فیزیکی و ارتقاء کیفیت برنامه های اصلاحی و تربیتی ضروری است.

در ادامه این جلسه استاندار آذربایجان غربی ضمن قدردانی از حضور رئیس سازمان زندان ها گفت: تکمیل پروژه های عمرانی زندان ها با هدف توسعه عدالت اجتماعی ضروری و در دستور کار استانداری قرار دارد.

وی افزود: تلاش می کنیم در خصوص تامین اعتبارات اقدامات لازم را انجام دهیم.

در این جلسه مقرر شد کارگروه مشترک سازمان زندان ها و استانداری، اقدامات لازم در خصوص مطالعه و بررسی پروژه ها را انجام دهند.

شایان ذکر است در این جلسه مدیر کل زندان های آذربایجان غربی و دادستان استان به ارائه گزارش در خصوص وضعیت زندان ها و مسائل قضایی پرداختند.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*