دیدار مدیرکل زندانهای چهارمحال و بختیاری با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرکرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ در راستای ارتقاء تعامل و همکاری بین دستگاهی، سید عبدالرحمن توفیقیان مدیرکل زندانهای استان با علی اسکندری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرکرد دیدار و گفتگو نمود.
توفیقیان در این دیدار ضمن تاکید بر حمایت مادی و معنوی از خانواده های زندانیان گفت: خدمت به اقشارآسیب پذیرجامعه از اولویت دستگاه قضایی است و رسیدگی نکردن به مشکلات خانواده های زندانیان بدنه جامعه را متزلزل خواهد کرد.
وی افزود: باید به دنبال حل مشکلات خانواده زندانیان باشیم، زیرا اگر چنین نکنیم این خانواده ها تهدیدهای بالقوه ای هستند که در صورت عدم حمایت، بزهکاران و زندانیان آینده خواهند بود و امنیت جامعه را تهدید خواهند کرد.
مدیرکل زندانهای استان گفت: خانواده های زندانیان جهت ملاقات همه روزه با سرویس های خطی مسیر شهرکرد-فرخشهر به زندان مرکزی، اردوگاه و کانون تردد و مراجعه می کنند که امیدواریم با تعامل با سازمان اتوبوسرانی جهت اختصاص سرویس ویژه ای جهت تردد خانواده های زندانیان گام مهمی در این خصوص برداتشه شود.
سید عبدالرحمن توفیقیان از مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرکرد خواست تا با اختصاص یکدستگاه اتوبوس از اتوبوسهای شرکت اتوبوسرانی شهرکرد در راستای تأمین امنیت زندان در اعزام مددجویان به مراکز قضایی و درمانی این اداره کل را یاری نمایند.
علی اسکندری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرکرد دراین دیدار گفت: امیداوریم بتوانیم در امور زندانيان و خانواده هاي آنان با اداره کل زندانهای ستان یاری و همکاري نماییم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*