دیدار مدیرکل زندانها با مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری، سید عبدالرحمن توفیقیان مدیرکل با حضور در سازمان مدیریت بحران استانداری استان با مهندس ستار فرهادی مدیرکل بحران دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که گرجی معاون اداری مالی، علی یاری مسئول دفتر فنی مهندسی، احمدی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج و چهل گردی مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان نیز حضورداشتند، توفیقیان از تعامل و کمک های آن مدیریت در مجموعه زندانهای استان قدردانی کرد.
وی در ادامه گفت: مجموعه زندانهای استان هر کدام به نوبه خود دارای مسائل و مشکلات خاصی بوده که نیاز است که با کمک و مساعدت هرچه بیشتر دستگاههای ذیربط مرتفع گردد.
مدیرکل زندانهای استان با اشاره به سختی شغل زندانبانی اظهارداشت: کارکنان مجموعه زندانهای استان در هر رده ای با سختی و مشقت خاصی در حال تلاش و فعالیت هستند و اکنون پس از 9 ماه از سال هنوز مبلغی به عنوان رفاهیات و اضافه کاری پرداخت نشده و این موجب آسیب های بزرگی در مجموعه خواهد شد.
وی خواستار کمک های مالی این سازمان به مجموعه زندانهای استان شد.
مهندس فرهادی مدیرکل بحران استانداری چهارمحال و بختیاری نیز در این دیدار ازادامه مساعدت ها و اقدامات موثر این مدیریت با مجموعه زندانها سخن گفت.
وی با اشاره به آگاه بودن از وضعیت موجود زندانهای استان بر تلاش و پیگیری مجموعه بحران استانداری استان برای رفع مشکلات و رسیدن به نتیجه موثر قول مساعد داد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*