جلب رضای خداوند وخدمت صادقانه رمز ماندگاری خدمات است

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج:  مراسم اهداء جوایز مسابقات قرآنی در ندامتگاه مرکزی کرج با حضور مددجویان ومدیران کل اوقاف وامور خیریه وزندانهای استان البرز برگزار شد

در این مراسم ابتدا مدیر ندامتگاه مرکزی کرج ضمن خوش آمد گویی به مدیران ارشد استانی طی سخنانی گفت :توجه به جلب رضای خداوند در انجام امور وخدمت صادقانه دو اصل مهم  برای ماندگاری خدمات وتلاش های انجام شده است.

سید مجتبی حسینی همچنین ادامه داد :اگر چه مددجویان افرادی هستند که به دلیل ارتکاب جرم وارد زندان شده اند ،اما باید زمینه استفاده آنها از امکانات ،در چارچوب قانون ومقررات فراهم شود.وما تا آنجا که در توان داریم انجام وظیفه می نمائیم .

لازم بذکر است در این مسابقات تعداد 1380نفر از مددجویان شرکت نموده که تعداد 420 نفر موفق به کسب در یافت گواهینامه شده اند.

در ادامه این گزارش حجت الاسلام صالحی مدیر کل اوقاف وخیریه ضمن بر شمردن اقدامات خوب فرهنگی در ندامتگاه در جهت اصلاح و تربیت افزود: نزدیک کردن مددجویان به قرآن مجید و ائمه اطهار از برنامه های فرهنگی بسیار مؤثر و سلاحی در مقابل حیله های دشمنان می باشد.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان سعی دارند تا با وارد نمودن جوانان به راههای خلاف وغیر قانونی به این انقلاب ضربه بزنند که با برنامه های فرهنگی وآموزه های دینی می توان با آنان مقابله کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*