لازمه پرداختن به کار اصلاحی و تربیتی فراهم شدن بستر نظم و امنیت در زندان است

جلسه هم اندیشی مدیر کل زندان های استان کرمان با روسای  اندرزگا ه ها با حضور سلیمانی مدیر زندان مرکزی،عامری معاون اصلاح و تربیت و دیگر مسئولین زندان در دفتر مدیر زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان،ابتدای این نشست مدیر کل زندان های استان کرمان ضمن تقدیر و  تشکر از مسئولین زندان به تشریح اهداف نظام زندانبانی پرداخت و گفت:لازمه پرداختن به کار اصلاحی و تربیتی فراهم شدن بستر نظم و امنیت در زندان است.

رمضان امیری در ادامه با بیان اهداف برگزاری نشست های هم اندیشی در بین مسئولین زندان بیان داشت:کار و فعالیت در جهت اصلاح و تربیت مددجویان باید به صورت جمعی،سیستمی و عملی  باشد و باید با یکدیگر همراه و همسو باشیم.

وی در بخشی از سخنان خود خطاب به مسئولین اندرزگاه ها گفت: با سرکشی روزانه و دیدار با مسئولین اتاق ها موانع و کمبود ها را رفع و از بروز مشکلات یا حوادث احتمالی پیشگیری نمائید .

امیری به اهمیت و جایگاه زندانبانی اشاره کرد و افزود:با افزایش فعالیت های فرهنگی،آموزشی ،فنی و حرفه ای،صنایع دستی و…اوقات فراغت مددجویان را پر کنیم که به واسطه سرگرم کردن مددجویان می توان میزان رفتار های نابهنجار آنان را کم کرد.

پرویز سلیمانی مدیر زندان نیز گزارشی از فعالیت های  انجام شده و مشکلات موجود در  اندرزگا ه ها  را ارائه نمود.

در بخش پایانی این  جلسه هم اندیشی مسئولین اندرزگاه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در جهت بهتر شدن فعالیت های فرهنگی ،فنی و حرفه ای و ورزشی در اندرزگاه پرداختند.

شایان ذکر است امیری مدیر کل زندان های استان از اندرزگاه نسوان زندان نیز بازدید به عمل آورد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*