بازدید سرپرست معاونت امنیتی، انتظامی سازمان زندانهای کشور از زندان مرکزی اصفهان

به گزاش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،سلیمانی سرپرست معاون امنیتی و انتظامی سازمان زندان های کشور با سفر به اصفهان از زندان مرکزی این شهر بازدیدکرد.

در این بازدید اسدالله گرجی زاده مدیرکل در طی ارائه گزارشی به روند فعالیت های انجام گرفته در عرصه زندانبانی در استان پرداخت و گفت: مجموعه کارکنان و نیروهای استان در راستای اهداف سازمانی و با هدف رسیدن به نتایج حاصله از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و با آگاهی و هوشیاری هر چه تمام در این راستا قدم برمی دارند.

وی در ادامه در بازدید از خوابگاهها به حضور خیرین در امر بازسازی و مشارکت در پروژه های داخلی زندان اشاره کرد و گفت: در راستای کاهش جمعیت کیفری در زندانها علاوه بر حضور مقامات قضایی و قضات در بین زندانیان حضور خیرین نیز در این راستا چشمگیر بوده است.

گرجی زاده در ادامه به تشریح عملکرد زندانهای استان و فعالیت های صورت گرفته نیز اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد با آغاز و احداث زندان جدید اصفهان بسیاری از مشکلات موجود در این زندان مرتفع خواهد شد.

سلیمانی سرپرست معاونت امنیتی سازمان زندانها نیز با بازدیداز خوابگاهها و اماکن مختلف زندان مرکزی در بین مددجویان زندان قرار گرفت و با آنان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این بازدید گفت: آنچه دران بازدید مشاهده کردم با بازدیدی که قبلا در سال ۱۳۹۱ صورت گرفت قابل مقایسه نیست .

وی در ادامه گفت:تلاش و زحمات پرسنل ایثار گر استان موجب گردیده تا  روند فعالیت زندانبانی در این استان از تسهیل بیشتری برخوردار گردد.

خاطر نشان می سازد درطی سفر دو روزه سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی سازمان به استان اصفهان علاوه بر بازدید از زندان مرکزی از بازداشتگاههای استان نیز بازدید خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*