مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی : در فرایند انجام طرح های عمرانی به دنبال حفظ کرامت انسانی هستیم

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی

پژمان پروین مدیر کل زندانها واقدامات تأمینی و تربیتی استان خراسان شمالی با حضور در زندان مرکزی بجنورد در بازده زمانی سه ساعته از طرح های عمرانی در دست اقدام این زندان بازدید نمود.

در جریان این بازدید که دست اندرکاران ومجریان طرح های عمرانی اعم از: بهسازی،بازسازی و زیباسازی حضورداشتند، مرکز پذیرش و سلامت زندان مرکزی،عملیات ساخت مجتمع آموزشی و فرهنگی،مراحل اجرای ساخت مجتمع آشپزخانه و خبازی و همچنین سلف سرویس در حال احداث پرسنل وظیفه در زندان بجنورد،از سوی مدیر کل زندانهای استان مورد بازدید قرار گرفت.

در حاشیه این بازدید پژمان پروین مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در سخنانی، هدف از انجام فعالیت های عمرانی و فراهم نمودن فضای فیزیکی مناسب جهت اجرای فعالیت های اصلاحی،تربیتی و حمایتی را در راستای حفظ کرامت انسانی دانست و اعلام داشت: با هدف گذاری انجام شده در راستای انجام فعالیت های اصلاحی وتربیتی و تأکید بر اثر بخشی و ماندگاری این فعالیت ها نیازمند ساختاری مناسب هستیم که وجود فضای قیزیکی مناسب از اولویت های نخست دراین فرایند می باشد.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در بازدید از طرحهای عمرانی زندان مرکزی بجنورد

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با اشاره به اهتمام ویژه و تکاپوی درحال انجام فعالیت های عمرانی در سطح زندانهای استان،خطاب به دست اندرکاران حوزه فنی ومهندسی اعلام داشت: برنامه های عمرانی تدوین شده باید در زمان مشخص شده انجام شود. وی خواستار رعایت دقت،نظم و به کارگیری استانداردها همراه با ابتکار وخلاقیت در انجام طرح های عمرانی گردید وبررعایت صرفه جویی همراه با انجام طرح های ماندگار و اصولی تأکید نمود.

پژمان پروین انجام کار اصولی را نیازمند همت جمعی دانست و اعلام داشت: با لحاظ نمودن کلیه اقدامات امنیتی باید با تعامل بین بخشی درمیان واحدهای مختلف زندان به تسریع در انجام وبه پایان رساندن فعالیت های عمرانی کمک کنیم واین اقدامات را زیر ساخت اقدامات امنیتی،اصلاحی،تربیتی،اجتماعی و حمایتی قلمداد نماییم.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی با اشاره به اینکه فعالیت های عمرانی زندانهای استان با برنامه ریزی ودر قالب فازهای عمرانی تعریف شده و با اولویت بندی درحال انجام است، ازتوجه ویژه به فضای اسکان مناسب جهت پرسنل وظیفه درزندانها خبرداد واعلام داشت: فعالیت های عمرانی در حال انجام فراگیر بوده و خروجی این اقدامات تکریم مددجویان،پرسنل وظیفه و خانواده مددجویان را به همراه خواهد داشت.

در پایان این بازدید و پس از گزارش مجریان طرح ها، وضعیت موجود مطلوب ارزیابی گردید و ارشادات لازم از سوی مدیر کل زندانها به دست اندرکاران اعلام گردید.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*