خوزستان قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان زندانهای سراسر کشور شد

چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان مرد زندانهای  سراسر کشور که به میزبانی استان بوشهر بر گزار شد با قهرمانی تیم تربیت اداره کل  زندانهای خوزستان به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان؛ علی اکبر قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل با اعلام خبر فوق گفت : مسابقات کشوری فوتسال کارکنان مرد سازمان زندانها به مدت سه روز به میزبانی استان بوشهر برگزار شد.

قاسمی افزود : در مرحله گروهی تیم فوتسال زندانهای خوزستان به پیروزی مقابل تیم های فارس ، همدان و تهران به عنوان سرگروه به مرحله بعدی مسابقات راه یافته و در مرحله تک حذفی نیز تیم های کردستان و گلستان را شکست داد و به نمیه نهایی این دوره از مسابقات صعود کرد .

مسئول تربیت بدنی زندانهای استان تصریح کرد: در مرحله نیمه نهایی  خوزستان با برد ۳ بر ۲ مقایل تیم کرمان راهی فینال این دوره از مسابقات شد و در دیدار فینال با ۵ گل تیم البرز را از مقابل برداشت و قهرمان چهارمین دوره مسابقات قوتسال کارکنان زندانهای کشور شد.

گفتنی است تیم خوزستان با ۱۲ نفر شامل ده بازیکن : رسول شهریاری، علی زبیدی، صادق حزباوی زاده، یوسف طرفی ، سعید طرفی ، عارف صریحی، امین حزباوی، عادل عچرش، شاهرخ ولیزاده با سرپرستی هانی عباسزاده و سرمربیگری علی اکبر قاسمی در این دوره از مسابقات شرکت نمود.

همچنین طی مراسمی با حضور مدیر کل زندانهای استان، معاونین و مسئولین ستادی اداره کل و زندانهای تابعه استان از اعضای تیم فوتسال این استان تجلیل به عمل آمد.
بنا بر این گزارش ، در این مراسم رضا پوستچی با تجلیل از خدمات اعضای تیم فوتسال گفت : توفیقات فرهنگی تربیتی و اجرائی در زندان های استان در حوزه پرسنلی و زندانیان مبین این است که اقدامات فرهنگی و تربیتی و همچنین فرهنگسازی امور زندانها به صورت نهادینه و کیفی در حال اجراست .
مدیر کل زندانهای استان خاطرنشان ساخت: قهرمانی ارزشمند تیم فوتسال اداره کل زندانهای استان در مسابقات کشوری که به میزبانی بوشهر انجام شد و همچنین موفقیت ارزشمند این تیم در کسب عنوان قهرمانی جام عدالت ویژه دستگاههای تابعه قوه قضاییه در استان خوزستان بشکل متوالی طی حدود یک ماه نشانگر تعهد ، غیرت ، توان بالای پرسنل و همچنین توجه به سلامت جسمانی پرسنل و کشف استعدادها و توانمندیهاست.
وی یاد آور شد: موفقیت در هر بخش از کار زندانبانی موجب افتخار تمامی کارکنان زندان ها و مراکز تامینی و تربیتی تابعه استان است لذا این موجب افتخار و عزت سازمانی ما در بین سایر دستگاه‌هاست که در سال ۹۵ توفیقات متعددی را کسب نموده ایم از اینرو ضمن قدردانی از تلاشگران فوتسال، این تجلیل در حقیقت قدردانی از ارزش‌های حضور و خدمت همکاران و فعالیت‌های ارزشمند آنها در بخش‌های مختلف است .
بنابر این گزارش در این آیین شاهرخ ولی زاده رئیس مرکز آموزش پژوهش زندانهای استان و یکی از بازیکنان تیم فوتسال تربیت ، به نمایندگی از تیم به ارائه گزارشی از روند اعزام – اجرای مسابقات و همچنین قرائت لوح سپاس صادره از سوی حیدری مدیر کل زندانهای استان بوشهر پرداخت.
همچنین در خاتمه لوح‌های تقدیر و هدایایی به مناسبت این توفیق ارزنده از سوی مدیر کل زندانهای استان با حضور معاونین به بازیکنان تیم اهداء شد.

کسب با افتخار جام قهرمانی مسابقات فوتسال کارکنان زندانهای کشور توسط اداره کل زندانهای خوزستان-نادر ایگدر معاون سلامت، اصلاح و تربیت و سرهنگ احمد پور فرمانده یگان در کنار جام قهرمانی و لوح تقدیر

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*