همایش تجلیل از بانوان اداره کل زندانهای گلستان

همایش تجلیل از بانوان شاغل،فرزندان دختر کارکنان،همسران و مادران شهدای وابسته به کارکنان زندانهای استان گلستان در سالن همایش دانشگاه فرهنگیان گرگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان:علیرضا رضوانی مدیرکل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گلستان در همایش تجلیل از بانوان شاغل،فرزندان دختر کارکنان،همسران و مادران شهدای وابسته به کارکنان زندانهای استان که در سالن همایش دانشگاه فرهنگیان گرگان برگزار گردید، گفت:امروز اگر بخولهیم زن را در خانه تعریف کنیم باید بگوئیم سازنده خانواده است و نقش در خانواده سازندگی است.

وی افزود: از طرفی همه اعتقاد داریم خانواده جزئی از جامعه است یعنی پایگاه اولیه اجتماعی است. تاثیر خانواده بر جامعه تاثیر مثبت و کارامد است پس زن سازنده جامعه است و می تواند جامعه را به سعادت و کمال هدایت نماید یا جامعه را به انحطاط و از هم گسستگی بکشاند.

این مقام قاضی در ادامه بیان داشت: دین مقدس اسلام بر خلاف ادیان دیگر جایگاه ویژه ای برای زن قائل است پس باید از این فرصت برای ساختن جامعه برابر معیارهای اسلامی اقدام نمائیم.

در پایان مراسم از همسران و مادران شهدا، کارکنان زن شاغل در زندانهای استان ، فرزندان دختر کارکنان با اهداء لوح و هدیه  تقدیر بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*