سرکشی معاون سلامت زندانهای استان مرکزی به خانواده زندانیان

در آستانه سال جدید معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان مرکز ی به همراهی قاضی ناظر بر زندان، معاون مدیر زندان مرکزی اراک،رئیس اردوگاه کاردرمانی، رئیس اداره فرهنگی اردوگاه ،مدیر عامل و مددکار انجمن حمایت از زندانیان و مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با تعدادی از خانواده های زندانیان بی بضاعت در منزل آنها دیدار نمودند .


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی این مقامات مسئول در آخرین روزهای سال ۱۳۹۵ به منظور تکریم خانواده های زندانیان بی بضاعت در منازل آنها حضور یافته و با گفتگوی و استماع مشکلات آنها و همچنین اهداء سبد کالاهای اساسی و کارت هدیه که توسط انجمن حمایت از زندانیان تهیه شده بود از آنها دلجویی و تکریم نمودند.
باهنر معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای استان در این خصوص گفت : با توجه به اینکه خانواده های زنداینان یکی از قشرهای آسیب پذیر و در معرض خطر از جنبه های گوناگون از جمله اقتصادی ، روحی و روانی ، ترک تحصیل فرزندان و …. میبشاند و با توجه به اینکه هیچ اعتبار و بودجه ای بجز کمکهای خیرین به انجمن های حمایت از خانوده زندانیان جهت حمایت از این افراد وجود ندارد ضرور ت توجه هر چه بیشتر به این بخش از جامعه بیشتر احساس میگردد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*