برگزاری جشن میلاد به مناسبت ولادت با شکوه بانوی دو عالم حضرت فاطمه(س) در اندرزگاه نسوان یاسوج

به مناسبت  میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم جشنی با حضور مدیر کل زندانها و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی در کانون اصلاح و تربیت و اندرزگاه نسوان یاسوج برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت ولادت با شکوه بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت روز زن مراسم با شکوهی در سالن اجتماعات کانون اصلاح و تربیت با حضور مدیر کل زندانها ، معاونین ستادی ، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان  ، کار کنان این مرکز بازپروری و کلیه مددجویان برگزار شد. 

در این مراسم با شکوه اسماعیل جمیاری مدیر کل زندنهای استان ضمن تبریک میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا و گرامیداشت مقام مادر و پاسداشت روز زن در وصف حضزت زهرا(س) و مقام شامخ زن و مادر پرداخته و اظهار داشت : فاطمه مادر هستی است و افتخار ما این است که با الگو قرار دادن این شخصیت بزرگوار خود را به خدا نزدیکتر ساخته و زندگی و رفتاری متناسب با شأن انسانیت داشته باشیم.

وی در خصوص مقام و منزلت جایگاه زن و همچنین نقش او در جامعه اظهار داشت : اسلام ، با آیین مترقی و پیشرفته خود ، برای زن ارزش و احترام بسیاری قائل است و لذا شما نیز با الگو قرار دادن رفتار اخلاقی و دینی حضرت صدیقه طاهره (س) خویشتن خویش را به صفات عالی زن بودن متصف سازید.

مدیر کل زندانها به جایگاه و ارزش والای مادر در روایات و داستانهای موجود، عنوان نمود و افزود: بزرگان دین و اخلاق ما خود در خاطرات و گفته های خویش  آورذه اند که اگر به مقام و جایگاهی رسیده اند همه از دعا و ثنای مادر بوده است لیکن منزلت و نقش مادر و مادر بودن را بایستی با پرداختن به قداست مادرو تکریم و تعزیز این آفریده برتر خدا ، حفظ نمائید.

حجت السلام برازش مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی نیز خطاب به زنان زندانی گفت: موج اسلام گرایی در غرب رو به فزونی است و آن نیز به دلیل بی ارزش بودن جایگاه زن در نظام غرب است چرا که اسلام به واسطه فاطمه جایگاه و منزلت زن را تعالی داده و بدین واسطه زنان دور اندیش با الگو قرار دادن این شخصیت برتر هستی می خواهند منزلت خویش را حفظ نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*