مدیر کل زندانهای استان سمنان: انجام متعهدانه و مسئولانه امور، توفیق در خدمتگزاری را به دنبال دارد

مدیر کل زندانهای استان سمنان، انجام کار متعهدانه و مسئولانه امور را مهمترین عامل توفیق در خدمتگزاری به جامعه دانست و خواستار تعیین خط مشی مجموعه زندانهای استان در سال ۹۶ بر پایه ارزیابی عملکرد سال گذشته شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، عباسعلی عرب در نخستین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در سال ۹۶، که با موضوع احصاء مهمترین آسیب‌های موجود در زندانها و بیان راهکارهای پیشنهادی برگزار شد، ضمن عرض تبریک سال نو و حلول ماه پربرکت رجب اظهار داشت: برنامه‌های سال پیش رو بر پایه ارزیابی عملکرد سال گذشته و میزان توفیق هر برنامه، اصلاح و تدوین خواهد شد.

وی با بیان اینکه انجام کار متعهدانه و مسئولانه امور باعث توفیق در خدمتگزاری می‌شود، خواستار تسریع در تهیه و تدوین گزارش عملکرد سال ۹۵ شد و بیان داشت: این گزارش همراه با بررسی دقیق میزان تاثیرگذاری برنامه‌ها می‌تواند ما را در تقویت نقاط قوت و بازنگری در نواقص هر برنامه کمک نماید.

مدیر کل زندانهای استان خواستار مطالعه در اجزاء و ماهیت هر برنامه و سنجش میزان اثربخشی آنها در کاهش آسیب‌های موجود در زندانها شد و تصریح کرد: هر کمیته به صورت تخصصی، نسبت به بررسی دقیق دلایل بروز آسیب‌ها و عواقب آنها اقدام کند تا میزان اثرگذاری برنامه‌های سال گذشته مشخص شده و برنامه‌های سال جدید را بتوانیم بر پایه این ارزیابی اصلاح و تدوین کنیم.

عرب موفقیت در مهار آسیب‌ رفتارهای پرخطر در زندانها را در گرو سنجش عیار توفیق برنامه‌های سال گذشته دانست و راهکارهای کارشناسانه همکاران را در راه رسیدن به اهداف مورد نظر کارگشا عنوان کرد.

مدیر کل زندانهای سمنان در پایان با آروزی موفقیت روزافزون کارکنان زندانهای استان جهت خدمت‌رسانی به مردم و تحقق اهداف سازمانی در سال جدید، از همه همکاران، رؤسای زندانها، مسئولین ادارات و به‌ویژه اعضای ستاد کاهش به جهت زحمات یکساله آنان در سال ۱۳۹۵ تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است در این نشست، مسئولین کمیته‌های نه گانه ستاد کاهش آسیب زندانهای استان ضمن بیان نقطه نظرات خود در خصوص مهمترین آسیب‌های موجود در زندانها به ارائه راهکارهای پیشنهادی خود پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*