مراسم پایان دوره ۲۴۰ مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان برگزار شد

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، مراسم با شکوه پایان دوره ۲۴۰ مرکز آموزش شهید کچوئی سازمان زندان ها با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و سایر مدعوین با نظم و اقتدار برگزار گردید.

این مراسم با استقبال رسمی و اجرای تشریفات و ادای احترام فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها به مقام والای شهدای دفاع از حریم ولایت در ورودی میدان صبحگاه آغاز گردید. سپس اجرای مراسم با ارائه گزارش تفصیلی پادگان، توسط فرمانده مرکز آموزش، ادای سوگند توسط سربازان، اعطاء سردوشی نماینده فراگیران توسط فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها و رژه یگانهای منتخب از مقابل کلام الله مجید ادامه یافت.

سپس فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ضمن عرض سلام و درود به روان پاک شهدای دفاع مقدس، شهدای دفاع از حریم ولایت، شهدای مدافع حرم و روح بلند و ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) گفت: فرارسیدن ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) را خدمت همه عزیزان تبریک عرض نموده و امید است که ان شاءالله به یاری خداوند متعال و ذکر یا علی (ع) کارکنان وظیفه ای که امروز موفق به اخذ سردوشی شدند بتوانند خدمت مقدس سربازی خود را در اقصی نقاط کشور با سلامت و موفقیت سپری نمایند.

ایشان افزودند: بحمد الله با جذب و بکارگیری فرماندهان جدید و تلاش مضاعف فرماندهان قدیم مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها هر روز شاهد خلاقیت، تدبیر و نوآوری جدیدی در این مرکز هستیم.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها بیان داشت: برای ما شرکت فعال کارکنان وظیفه در امور فرهنگی و مذهبی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و کسانی که در این امور شرکت مستمر و موثری داشته باشند بصورت ویژه مورد تشویق قرار می گیرند.

ایشان همچنین با توجه به نگهداری مجرمین و تبهکاران در زندانها افزودند: آسیب ها و چالش های پیش روی کارکنان وظیفه سازمان زندانها بیشتر از سایر کارکنان وظیفه دیگر در نیروهای مسلح بوده و لازم است آنان با هوشیاری و اجرای فرامین فرماندهان خود از جرائم و تخلفات احتمالی مصون بمانند.

شایان ذکر است در مراسم پایان دوره ۲۴۰ مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها تعداد ۱۰۰۲نفر از فراگیران موفق به اخذ سردوشی گردیده و جهت ادامه خدمت به زندانهای سراسر کشور اعزام شدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*