مدیر کل زندان های همدان خبرداد: در سال گذشته ۲۶۸ زندانی جرایم غیر عمد در همدان آزاد شدند

۲۶۸ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و واجد شرایط ،با کمک و مساعدت ستاد دیه آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، “حسن محمدیاری “مدیر کل زندان های همدان  به ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته ستاد دیه استان همدان پرداخت و گفت :  میزان  بدهی  ۲۶۸زندانی   آزاد شده،  مبلغ۲۰۵/۷۹۵/۰۶۸/۲۴۳ریال بوده است .

وی افزود : از تعداد کل مددجویان آزاد شده ۸نفر زن و۲۶۰نفر مرد است که ۳۲ نفر محکومین دیات و تعداد ۱۹۲ نفر محکومیت مالی و ۴۴ نفر محکومیتهای مهریه و نفقه بوده که با مساعدت ستاد دیه آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

محمد یاری ادامه داد :طی ارتباط با شرکت های بیمه و پیگیری های به عمل آمده مبلغ  ۱۷/۸۵۲/۱۰۱/۰۲۰ ریال از طریق شرکت های بیمه پرداخت شده است .

وی خاطر نشان کرد :با ارسال پرونده های دیه واجد شرایط به صندوق تامین خسارت های بدنی و اخذ مبلغ ۳۲/۹۶۶/۴۰۲/۵۰۰ ریال ، تعدادی از مددجویان از این طریق آزاد شده اند و مبلغ ۲۲/۸۲۲/۴۱۳/۹۹۹ ریال به صورت اعسار به تقسیط تامین و پذیرفته شده است.

مدیر کل زندان های همدان اظهار کرد:طی دعوت از شکات پرونده ها مبلغ ۷۵/۰۲۹/۰۵۵/۱۲۱ریال در شورای حل اختلاف شعبه ۱۵۷ ویژه ستاد دیه ، اخذ گذشت رضایتمندانه گردیده است.

وی ادامه داد :تعدادی از مددجویان با پرداخت مبلغ ۲۸/۲۴۲/۸۵۳/۰۰۰ ریال به صورت کمک ستاد دیه آزاد شده اند. و همچنین مبلغ بالغ بر۲۰/۶۳۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال وام بانکی پرداخت شده است.

محمدیاری در پایان سخنان خود یادآور شد :همچنین در این میان خود مددجویان نیز دخیل بوده و مبلغ ۸/۲۴۹/۲۴۲/۶۰۳ ریال همیاری داشته اند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*