معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان: مدیریت جهادی ضامن رسیدن به اهداف سازمانی است

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان در دومین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر، با بیان اینکه اساس مدیریت جهادی با تاکید بر معنویت و ارزش‌های اخلاقی و اسلامی استوار شده است، اجرای آن را ضامن رسیدن به اهداف سازمانی دانست.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، در این جلسه که با موضوع علل موفقیت و عدم موفقیت در کاهش آسیب‌ها در زندانهای استان در سال ۹۵ برگزار شد، حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی در سخنانی با برشمردن فیوضات ایام پرخیر و برکت ماه رجب به تبیین بهره گیری و انس با خداوند متعال در این ماه پرفیض پرداخت و حاضران را به بهره‌گیری از فیوضات این ماه دعوت کرد.

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم نوآوری و ابتکار در پویایی سازمان ابراز داشت: مسئولان کمیته‌های ستاد می‌توانند با تولید فکر و خلاقیت از روزمرگی کاری فاصله بگیرند و در سال پیش رو، با پیشنهاد راهکارهای نو، ستاد را در رسیدن به اهدافش که همانا پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندانهاست یاری دهند.

قدرتی با تاکید بر اجرای برنامه‌های سال ۹۶ ستاد با تمرکز بر خانواده مددجویان و جوانان، اظهار داشت: توجه به این دو گروه هدف و اتکا به روش‌های خلاقانه و جدید، می‌تواند در پیشگیری از بروز آسیب‌ها راهگشا باشد.

در بخش دیگری از این جلسه هر یک از مسئولین کمیته‌های ۹ گانه ستاد کاهش زندانهای استان، به ارائه نقطه نظرات خود در رابطه با شناسایی آسیب‌ها و راهکارهای کاهش آن در زندانها پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*