در جلسه مدیر کل زندانهای استان مرکزی با رئیس حوزه های علمیه استان بحث و تبادل نظر در خصوص آغاز احداث پروژه مسجد اردوگاه کاردرمانی اراک

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان استان مرکزی فلاحتی مطلق مدیر کل زندانهای این استان طی جلسه ای با حسینی پور رئیس حوزه های علمیه استان و عضو ستاد اقامه نماز به بحث و تبادل نظر در خصوص طرح در دست اقدام ساخت مسجد اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی زندانیان محکوم مواد مخدر نمودند .


رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی در این نشست ابتدا به بازدید هفته گذشته خود از زندان به منظور بررسی فضا و زمین پیش بین شده جهت ساخت زندان اشاره نمود و ضمن تقدیر از اقدامات مهمن و شاخص اردوگاه کاردرمانی و حرفه آموزی استان در راستای ایجاد کارگاه های اشتغال زندانیان اعم از کارگاه فرش بافی ، خیاطی ، صنایع دستی ، سوزن دوزی ، بسته بندی حبوبات و … و همچنین کلاسهای آموزشی فرهنگی تربیتی و حرفه آموزی، مدرسه بزرگسالان زندان و …. بر ادامه روند موجود تاکید نمود .
حجت الاسلام حسینی پور همچنین با تشریح وضع موجود زندانیان و فعالیتهای در حال انجام در کلیه بخشهای زندان و خدمات ارائه شده به زندانیان ابراز امیدوراری کرد با بهره گیری از تخصص و مهارت کلیه زندانیان در دادمه روند موجود و افزایش سطح اشتغال و تولید در زندانها با هدف ایجاد درآمد برای آنها و فراهم نمودن زمینه سلامت جسمی و روحی و کاهش مشکلات خانواده های این افراد گام مهمی در بازگشت سلامت آنها به جامعه برداشته شود .
در ادامه مدیر کل زندانهای استان مرکزی ضمن تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان اراک و همچنین امام جمعه موقت و رئیس حوزه های علمیه و ستاد اقامه نماز استان در همکاری جهت شروع ساخت مسجد اردوگاه کاردرمانی اراک به تشریح طرح و نقشه پیش بینی شده این پروژه پرداخت و مقرر شد تا پیش از آغاز ماه مبارک رمضان کلنگ احداث این پروژه با حضور مسئولین و خیرین استان به زمین زده شود .
بر اساس این گزارش مسجد اردوگاه کاردرمانی وحرفه آموزی استان مرکزی ویژه محکومان مواد مخدر با همکاری ستاد اقامه نماز ،دفتر نماینده ولی فقیه و مساعدت خیرین مسجد ساز استان در زمین به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع ساخته خواهد شد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*