تاکید بر اجرایی شدن مفاد توافق نامه فی مابین ستاد اقامه نماز سازمان و ستاد اقامه نماز کشور

به گزارش دبیرخانه ستاد اقامه نماز ، نخستین جلسه ستاد اقامه ستاد سازمان با حضور حجتی پور ؛ معاون سلامت اصلاح و تربیت و رئیس ستاد اقامه نماز و اعضای اصلی برگزار گردید و تاکیدات لازم مبنی بر اجرایی شدن مفاد توافق نامه فی مابین ستاد اقامه نماز سازمان و ستاد اقامه نماز کشور صورت پذیرفت.

 

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام ربانی معاون اداره کل فرهنگی وتربیتی و دبیر ستاد اقامه نماز سازمان ، گزارشی از عملکرد ادارات کل زندانهای سراسر کشور و رتبه بندی صورت گرفته در بین استان ها تبیین نمودند و خاطر نشان شدند در ارزیابی ادارات ونهادهای دولتی در سال ۹۵ ، ستاد اقامه نماز سازمان زندانها موفق به اخذ عنوان دستگاه برتر برای نهمین سال پیاپی شد که این مهم مرهون حمایت های بی دریغ ریاست محترم سازمان می باشد.

در ادامه حجتی پور معاون سلامت اصلاح و تربیت و رئیس ستاد اقامه نماز سازمان افزود: توافقنامه منعقده فی مابین سازمان و ستاد اقامه نماز کشور در سال جاری راه نشان فعالیتهای این ستاد می باشد که می بایست در کلیه زندانها اجرایی گردد.

وی افزود : می بایست نقاط ضعف و آسیب های موجود در امر اقامه نماز در زندانها شناسایی شود تا در سال جاری شاهد حضور تعداد بیشتری از زندانیان در نمازهای جماعت و سخنرانی های بین الصلاتین باشیم . همچنین توسعه فضای فیزیکی نمازخانه زندانها از نکات مورد تاکید می باشد که بایستی مدنظر مدیران کل محترم استانها قرار گیرد.

معاون سلامت اصلاح و تربیت سازمان در پایان افزودند؛ طی روزهای آتی از استانهای برتر در امر اقامه نماز در سال ۹۵ تقدیر بعمل می آید و در نظر است تدابیر لازم مبنی بر جذب و بکارگیری روحانیون و ائمه جماعات جهت برپایی سه وعده نماز در زندانها اتخاذ شود.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*