جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد: آموزش و بالا بردن سطح آگاهی کارکنان ضامن ارتقاء خدمات به زندانیان

جمیاری مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد:

آموزش و بالا بردن سطح آگاهی کارکنان ضامن ارتقاء خدمات به زندانیان

مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با تأکید بر آموزش و رشد علمی کار کنان زندانها گفت: آموزش و بالا بردن سطح آگاهی کارکنان ضامن ارتقاء خدمات به زندانیان محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد جمیاری مدیر کل زندانها در گفتگو با واحد اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد با بیان مطلب فوق گفت: توسعه و پیشرفت جوامع در گرو آموزش ، پژوهش و توانمندسازی علمی افراد هر جامعه است.

وی یکی از ارکان مهم و اساسی سازمان ها را کار کنان و نیروی انسانی دستگاهها برشمرد و اظهار داشت : توجه ویژه به کار کنان و فراهم نمودن زمینه رشد علمی از طریق برگزاری دوره های آموزشی در بهبود ارائه خدمت و انجام دقیق وظایف محوله مؤثر است.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه سازمان زندانها یکی از دستگاههای پیشرو در زمینه های آموزشی و پژوهشی بوده که با برنامه ریزی های مستمر کار کنان را بصورت حضوری و غیر حضوری تحت آموزش قرار داده و آنان را با ارائه اصول و روشهای جدید زندانبانی آشنا و آماده خدمت رسانی بهتر می نماید.

این مقام مسؤل با اشاره به قانون تبدیل شورای سرپرستی زندانها که در مفاد آن بر آموزش کارکنان همسو با موازین کیفر شناسی نوین، سیاستهای توسعه قضایی تصریح شده است ، گفت: در سال ۹۵ و برابر تقویم ابلاغی از مرکز آموزش و پژوهش سازمان جمعاً ۷۰ دوره آموزشی ویژه کار کنان بصورت استانی و یا کشوری برگزار و همه همکاران در این دوره ها شرکت نمودند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*