مدیرکل زندان های استان یزد در جمع پرسنل وظیفه: بخشی از امنیت زندان ها مدیون تلاش پرسنل وظیفه است

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان یزد با حضور در جمع پرسنل وظیفه، طی نشستی صمیمی به مشکلات آنان رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد گفت: خدمت مقدس سربازی در مجموعه زندان ها، فرصتی مناسب برای آموختن و کسب تجربه است تا با استفاده از تجربیات سایر عواملی که با آنها در این مدت سر و کار دارید، زندگی خوب و آبرومندی را تشکیل داده و به عنوان فردی مفید در جامعه به مردم و خانواده خود خدمت کنید.

وی خدمت مقدس سربازی را فرصتی برای خدمت به نظام دانست و از پرسنل وظیفه خواست تا جدیت و پشتکار در امور را سرلوحه کار خود قرار دهند.

ذوالفعلی نژاد ضمن تشریح وظایف یگان حفاظت در زندان ها افزود: بخشی از امنیت زندان ها مدیون تلاش و همت پرسنل وظیفه است که این مهم، اهمیت کار سربازان را نشان می دهد و لازم است در این خصوص از تجربیات گذشته مسئولین و فرماندهان یگان حفاظت بهره مندی لازم صورت گیرد.

مدیرکل زندان های استان یزد در پایان گفت: دوران سربازی یکی از بهترین دوران زندگی هر فرد است که می توان آن را دوران شکل گیری شخصیت، تثبیت شخصیت، نظم دهی به رفتارها و دوره کسب تجربیات مفید و آموزنده در زندگی هر فرد دانست.

در ادامه پرسنل وظیفه به ایراد نقطه نظرات خود پرداخته و مدیرکل زندان های استان درخصوص رفع مشکلات سربازان واجدالظرایط قول مساعد داد.

1 2

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*